نمایش دنیای بسیار واقعی پاندورا در تصاویر فیلم آواتار 2


دیزنی تصاویر جدیدی از فیلم Avatar: The Last Airbender ساخته جیمز کامرون با حضور سیاره پاندورا به اشتراک گذاشته است.

از جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، باخبر شدیم که کمپانی دیزنی تصاویر جدیدی از فیلم آواتار: راه آب به کارگردانی جیمز کامرون برخی از این تصاویر در گذشته به اشتراک گذاشته شده است، اما اکنون هیچ واترمارکی روی آنها وجود ندارد. البته در این بین تصاویر جدیدی نیز به چشم می خورد که زیبایی خیره کننده سیاره پاندورا را به تصویر می کشد.

عکس هایی از فیلم آواتار: راه آب

جیمز کامرون اخیرا در مصاحبه ای با مجله امپایر اظهار داشت: «فیلم های آواتار پر از زمان و انرژی هستند. [کارگردان] به خود اختصاص داده اند. من پروژه های هیجان انگیز دیگری دارم که در حال توسعه آنها هستم. فکر می کنم به مرور زمان و شاید بعد از نسخه سوم یا چهارم، سکان پروژه را به کارگردان مورد اعتماد دیگری بسپارم تا بتوانم روی چیزهای دیگری که مورد علاقه ام است تمرکز کنم. شاید من هم این کار را نکنم. من واقعا نمی دانم.”

جیمز کامرون تاکید کرده است که ساخت قسمت های چهارم و پنجم فیلم «آواتار» به عملکرد تجاری دو دنباله اول بستگی دارد، اما امیدوار است این فیلم ها در نهایت ساخته شوند. آواتار: مسیر آب بیش از یک دهه پس از اتفاقات اولین فیلم این مجموعه رخ می دهد و داستان خانواده سالی را روایت می کند. این فیلم به مشکلات جیک، نیتیری و فرزندانشان، تلاش آنها برای محافظت از یکدیگر در برابر تهدیدها، دعواها و مصائب آنها می پردازد.

جیمز کامرون در راس فیلم Avatar: The Last Airbender و فراتر از آن قرار دارد جان لاندو او به عنوان تهیه کننده آن کار می کند. کیت وینسلت، زوی سالدانیا، سام ورتینگتون، جیمی فلاترز، پوند CCH، بریتانی دالتون، ترینیتی بلیس، بیلی باس، فیلیپ گولو، دواین ایوانز، دیوید تیولیس، جیووانی ریبیسی، جولز دیوید مور، دیلیپ رائو، نکن آلفردا، جک قهرمان، ادی فالکو، برندن کاول، میشل یو، جمین کلمنت، سیگورنی ویور، استیون لانگ، آنها چاپلین هستند، ون دیزل و سی جی جونز آنها یکی از بازیگرانی هستند که در ادامه فیلم آواتار به ایفای نقش می پردازند.

Avatar: The Way of Water برای اکران در 16 دسامبر، Avatar 3 در 20 دسامبر 2024، Avatar 4 در 18 دسامبر 2026 و Avatar 5 در 22 دسامبر 2028 اکران می شود.

دیدگاهتان را بنویسید