نمایش عکس های اینستاگرام به صورت تمام صفحه; گامی دیگر برای تبدیل شدن به تیک توک!


آدام موسری، رئیس اینستاگرام در خبری اعلام کرد که نمایش عکس ها در اینستاگرام تغییر می کند و اندازه 9:16 در هفته های آینده تست می شود.

اینستاگرام در جدیدترین آپدیت خود تغییراتی در نحوه نمایش ویدیوها ایجاد کرد که منتقدان زیادی داشت. شامل منتقدان ویدیوهای Reels شامل کیم کارداشیان و خواهرش کایلی جنر بودند که از اینستاگرام خواست این پلتفرم را شبیه به تیک توک نسازد.

نوامبر تتر

آدام موساری همچنین از به روز رسانی اخیر آنها دفاع کرد و گفت: “ما همچنان بر روی ویدئوها تمرکز می کنیم.” حال کمی پس از این اتفاق، رئیس اینستاگرام در بیانیه ای اعلام کرد که طی یک تا دو هفته آینده نمایش عکس ها نیز تغییر می کند و نسبت تصویر ۹:۱۶ برای استفاده کامل از آن تست می شود. فیلم های صفحه نمایش یا قرقره ها. مقاوم باش

بیشتر بخوانید: ریمیکس اینستاگرام چیست؟

نمایش عکس در اینستاگرام

آدام موسری اخیراً در برنامه ای به نام Ask Me Anything ظاهر شد و گفت: «در حال حاضر می توانید ویدیوهای طولانی داشته باشید، اما نمی توانید عکس های طولانی خود را در اینستاگرام به اشتراک بگذارید. بنابراین ما فکر کردیم که شاید هر دو باید یک اندازه باشند.”

در حال حاضر فرمت تصویر در اینستاگرام 4:5 است که برای همه عکس ها مناسب نیست. اما با تغییرات جدیدی که اینستاگرام تصمیم گرفت انجام دهد، یعنی نسبت تصویر 9:16، می توانید عکس های باریک و بلندتر را به اشتراک بگذارید و عکس ها تمام صفحه خواهند شد.

به نظر می رسد اینستاگرام سعی دارد با به روز رسانی هایی که انجام می دهد، با رقیب دیرینه خود یعنی تیک توک رقابت کند. اما تغییرات اخیر در اینستاگرام با واکنش شدید مردم همراه شده است.

داده های این برنامه پرمخاطب نشان می دهد که تغییرات جدید به مذاق مخاطبان خوش نیامده است تا جایی که برخی از آنها سعی در استفاده کمتر از این برنامه داشته اند. مسری در رابطه با این حادثه گفت:

فکر می کنم باید یک گام بزرگ به عقب برداریم، دوباره سازماندهی کنیم و بفهمیم که چگونه به جلو حرکت می کنیم.

با وجود کاهش مخاطب و اعتراض بسیاری از مخاطبان و برخی افراد مشهور، تغییر جدید در نمایش عکس ها نشان می دهد که این پلتفرم همچنان در تلاش است تا نمایشگر تمام صفحه را در اختیار کاربران خود قرار دهد و باید منتظر ماند و دید چه اتفاقی می افتد. و واکنش مخاطب چگونه است

بیشتر بخوانید:

نظر شما در مورد روش جدید نمایش عکس در اینستاگرام چیست؟ نظرات خود را با تکراتو در بخش نظرات به اشتراک بگذارید اخبار فناوری با ما همراه باشید.

دیدگاهتان را بنویسید