نمایش مخفی کاری در تریلر بازی The Lord of the Rings: Gollum


Nacon تریلر جدیدی از گیم پلی بازی The Lord of the Rings: Gollum منتشر کرده است تا مکان های بازی و مخفی کاری را به نمایش بگذارد.

در میان جدیدترین اخبار بازی، متوجه شدیم که Nacon تریلر جدیدی از گیم پلی بازی The Lord of the Rings: Gollum را به اشتراک گذاشته است. این تریلر اسرار بازی ارباب حلقه ها را نشان می دهد و با روایتی از گالوم همراه است. در این تریلر می توانید مناظر شگفت انگیزی از سرزمین میانه را نیز مشاهده کنید.

دانلود از آپارات

داستان بازی The Lord of the Rings: Gollum از قسمت اول فیلم The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring به کارگردانی پیتر جکسون گفته می شود. بازی حول ماجراهای گالوم متمرکز می شود، زیرا او سعی می کند حلقه یک یا حلقه قدرت را از بیلبو بگینز بازیابی کند.

وقایع این بازی در مکان های مختلف اتفاق می افتد. از برج تاریک یا باراد-دور و قلمرو دارک وود تا سرزمین موردور در جنوبی ترین نقطه سرزمین میانه. از آنجایی که قاب ضعیف گالوم برای نبرد مناسب نیست، او باید به توانایی های مخفی کاری خود تکیه کند. برخی از این ویژگی های مخفی کاری را می توان در تریلر جدید بازی مشاهده کرد.

بازی The Lord of the Rings: Gollum در تاریخ 1 سپتامبر (10 شهریور) برای پلتفرم های رایانه های شخصی، پلی استیشن 4، پلی استیشن 5، ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس | Xbox Series S محسوب می شود. این بازی در زمان نامعلومی برای کاربران کنسول نینتندو سوییچ در دسترس خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید