نماینده مجلس: اروپا باید شبکه ماند را قطع کند تا اینترنت ایران وصل شود


یک نماینده مجلس در گفتگو با رسانه ها گفت که اروپا شبکه معاند بریدن اینترنت ایران در تماس باشید

رئیس ستاد برگزاری هلدینگ 13 آبان با بیان اینکه امسال باید تلاش کنیم 13 آبان 1401 یکی از ماندگارترین 13 آبان ماه سال های اخیر باشد و با رویکرد انقلابی به موضوع نگاه کنیم، گفت: در سال 1381 به عنوان یکی از ماندگارترین 13 آبان ماه سال 1390 برگزار شد.

گروه های هارون

بیشتر بخوانید: حضور فعال کارکنان در اینستاگرام علیرغم محدودیت ها؛ برای چه کسی پست می گذارید؟

اروپا باید شبکه ماند را قطع کند تا اینترنت ایران وصل شود

به گزارش ایسنا، منشی ستاد 13 آبان وحید جلال زاده در دومین جلسه هماهنگی ستاد یوم الله 22 آبان با تاکید بر اینکه اتفاقات اخیر در کشور دلیل بر دشمنی آمریکا با ایران است که رهبری در مراسم دانشگاه افسری به درستی به آن اشاره کردند و آمریکا قطعا پشت سر آنها حادثه. او ادامه داد:

دشمنی آمریکا با مردم و کشور از اول انقلاب مشخص بوده است. یک روز با کودتا و جنگ سعی کردند نظام ما را ساقط کنند و یک بار با تحریم سعی کردند نظام را تضعیف کنند. در سال 2008 فکر می کردند که می توان نظام را سرنگون کرد، اما نشد و در کل آمریکا دشمن اصلی در همه عرصه ها بود.

نماینده مجلس: اروپا باید شبکه ماند را قطع کند تا اینترنت ایران وصل شود
نماینده مجلس: اروپا باید شبکه ماند را قطع کند تا اینترنت ایران وصل شود

جلال زاده تصریح کرد: برخی می خواهند بگویند اگر تسخیر لانه جاسوسی نمی شد، آمریکا دشمن ما نمی شد، اما اینطور نیست. این دشمنی آمریکا به قبل از انقلاب برمی گردد.

وی با تاکید بر دستاوردهای انقلاب در مبارزه با ظلم و استکبار در هر کشوری گفت:

ما 40 سال است که به افغانستان کمک می کنیم. ما بیش از پنج میلیون افغان را در کشور نه در کمپ ها پناه داده ایم و شرایط معمول هر شهروندی را برای آنها فراهم کرده ایم. یا در عراق که آمریکا به عراق حمله کرد، ما هنوز در کنار مردم آن کشور بودیم.

جلال زاده تاکید کرد: نقش آمریکا در حوادث اخیر برجسته است. نهادهای مختلف باید به نقش آمریکا در تزریق مالی تروریست ها در این حوادث اشاره کنند. به زودی نامه ای به همکارانم در اروپا می فرستم و از شما می خواهم شبکه های ضد ایرانی در فضای مجازی را قطع کنید تا اینترنت در ایران وصل شود. در اروپا دست زدن به کوکتل مولوتف از مصادیق یک اقدام غیرقانونی و تروریستی است، اما در شبکه های مجازی آموزش داده می شود که علیه ملت و کشور ما استفاده شود. به همین دلیل تاکید می کنیم که آمریکا دشمن اصلی ایران است و به هیچ وجه نباید این را فراموش کرد. او اضافه کرد:

مناسبت هایی مانند 22 آبان انگیزه ای برای نهادهای مختلف کشور است تا در تبیین این مناسبت ها تلاش کنند. شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی هر ساله برای برگزاری یوم الله سیزدهم آبان، شورای ملی برگزار می کند و ارزیابی هایی را برای برگزاری این رویداد در دستور کار قرار می دهد.

جلال زاده بار دیگر تاکید کرد: امسال باید تلاش کنیم تا 13 آبان 1401 یکی از طولانی ترین 13 آبان سال های اخیر باشد و با رویکرد انقلابی به موضوع نگاه کنیم. آن روز را فقط به 13 آبان موکول نکنید و از یک هفته قبل برنامه ریزی کنید. این نماینده شورای اسلامی تصریح کرد: این مناسبت و روز در کنار مدارس باید برای دانشگاه ها و دانشگاهیان تبیین شود. همانطور که مدیریت سال ها پیش گفته بود خدای نکرده کسانی که می خواهند و می خواهند دانشگاه را از سیاست جدا کنند پس این موضوع باید در دانشگاه ها بررسی شود.

بیشتر بخوانید:

نظر شما درباره اظهارات این نماینده مجلس که گفته بود «اروپا باید شبکه معاند را قطع کند تا اینترنت ایران وصل شود» چیست؟ او در بخش نظرات نظرات خود را با تکراتو در میان گذاشت اخبار فناوری با ما همراه باشید.

دیدگاهتان را بنویسید