نمودار فروش هفتگی بریتانیا: Pokemon Violet در صدر هفته اول انتشار قرار دارد


Pokemon Scarlet و Pokemon Violet با عملکرد بسیار خوب خود توانستند دومین نسخه بزرگ از سری Pokemon را از آن خود کنند.

در هفته های اخیر جدول فروش هفتگی انگلستان، God of War Ragnarok موفق شد از زمان انتشار تا هفته منتهی به 29 نوامبر (20 نوامبر) در رتبه اول جدول فروش هفتگی انگلستان قرار گیرد. این در حالی است که با انتشار پوکمون اسکارلت و پوکمون ویولت، شرایط تغییر کرده است.

در هفته منتهی به 29 نوامبر، بازی Pokemon Violet در صدر جدول قرار گرفت و نسخه Scarlet نیز در رتبه دوم قرار گرفت. FIFA 23 سوم و God of War Ragnarok چهارم هستند. در همین حین بازی Call of Duty: Modern Warfare II محصول شرکت Activision Blizzard پنجمین عنوان شد.

در نیمه دوم جدول، Pokemon Scarlet and Violet Dual Pack که در واقع پک هر دو نسخه را شامل می شود، توانسته جایگاه ششم را به خود اختصاص دهد. نکته جالب در مورد Pokemon Violet و Pokemon Scarlet این است که این دو بازی توانستند دومین عرضه بزرگ را در سری Pokemon داشته باشند. همچنین به لطف این بازی فروش نینتندو سوییچ افزایش یافت.

بعدی Horizon Forbidden West استودیو گوریلا است که در رتبه هفتم قرار دارد و بعد از آن Mario Kart 8 Deluxe که هشتم است. در پایان، Nintendo Switch Sports و Sonic Frontiers به ​​ترتیب در رتبه های نهم و دهم قرار دارند.

شما می توانید نمودار فروش هفتگی انگلستان را برای هفته منتهی به 29 نوامبر در زومجی در زیر مشاهده کنید و نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

نمودار فروش انگلستان

رتبه فعلی

رتبه قبلی اسم بازی قابل توجه
1 پوکمون ویولت هفته اول پس از انتشار
2 پوکمون اسکارلت هفته اول پس از انتشار
3 3 فیفا 23
4 1 خدای جنگ راگناروک
5 2 Call of Duty: Modern Warfare II
6 پک دوبل پوکمون اسکارلت و بنفش هفته اول پس از انتشار
7 7 افق غرب ممنوع
8 5 Mario Kart 8 Deluxe
9 6 نینتندو سوییچ ورزشی
10 4 مرزهای صوتی

دیدگاهتان را بنویسید