نویسنده بلیزارد به Beyond Good & Evil 2 می پیوندد


نویسنده World of Warcraft به تیم سازنده Beyond Good & Evil 2 در Ubisoft پیوست.

اگرچه با گذشت 2 سال از عرضه بازی Beyond Good & Evil هنوز اطلاعات زیادی در مورد توسعه آن منتشر نشده است، اما به نظر می رسد در ماه های اخیر شاهد شتاب بخشیدن به توسعه بازی هستیم.

سارا آرلانو، که بر روی تعدادی بسط برای بازی آنلاین عظیم World of Warcraft کار کرده است، اکنون به عنوان نویسنده اصلی به تیم توسعه Beyond Good & Evil 2 در Ubisoft Montpellier در فرانسه پیوسته است. آرلانو قبلا به عنوان طراح روایت برای بازی استراتژی آنلاین Vainglory کار می کرد.

اوایل این ماه، یوبی سافت به طرفداران این سری اطمینان داد که بازی هنوز در حال توسعه کامل است. یکی از آگهی‌های شغلی منتشر شده توسط سازندگان بازی، Beyond Good & Evil 2 را به عنوان یکی از جاه‌طلبانه‌ترین پروژه‌های در حال توسعه توسط یوبی‌سافت معرفی می‌کند. با این حال، از پنج سال پیش و از زمان عرضه مجدد بازی در سال 2017، هنوز دموی جدیدی از این بازی منتشر نشده است.

هنر مفهومی Beyond Good & Evil 2پس از خروج میشل آنسل، خالق و کارگردان این سری در سال ۲۰۲۰، حالا به نظر می رسد که سازندگان بازی قصد دارند با استخدام نویسندگان جدیدی مانند آرلانو، بسیاری از قسمت های داستان اصلی بازی را ریبوت یا بازنویسی کنند. پیش از این، Beyond Good & Evil 2 قرار بود سلف نسخه اول و محبوب این سری باشد و به جای جید، قهرمان Beyond Good & Evil، شاهد ماجراجویی شخصیت های جدید در گوشه ای دیگر از کهکشان باشیم. .

البته تام هندرسون، روزنامه نگار سرشناس صنعت بازی های ویدیویی، اخیرا از پیشرفت روند ساخت بازی های پشت صحنه خبر داده است. طبق اطلاعات هندرسون، تجربه گیم پلی بازی در ماه های اخیر توسط تعداد زیادی از تسترهای یوبی سافت اجرا شده است که حاکی از مراحل فعال توسعه بازی است. هرچند مشخص نیست بالاخره چه زمانی شاهد انتشار اطلاعات یا نمایش های جدید این بازی خواهیم بود.

نظر کاربران زومجی در این مورد چیست؟ شما می توانید نظر خود را با ما و دیگران در میان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید