نیکلاس هولت در حال مذاکره برای بازی در بازسازی نوسفراتو است


نیکلاس هولت در حال مذاکره با فاکس فیچرز برای بازی در بازسازی نوسفراتو به کارگردانی رابرت اگرز است.

نیکلاس هولت او در حال مذاکره برای بازی در بازسازی Nosferatu توسط Focus Features است. بیل اسکاسگارد او برای ایفای نقش اصلی این فیلم انتخاب شد لیلی رز دپ او در حال مذاکره برای ایفای نقش در آن است. رابرت اگرز او مسئولیت کارگردانی و نویسندگی فیلمنامه بازسازی نوسفراتو را بر عهده دارد جف رابینوف، جان گراهام، رابرت اگرز، کریس کلمبوس و النور کلمب آنها به عنوان تولید کننده آن عمل می کنند.

بازسازی نوسفراتو داستان اسرارآمیز یک خون آشام باستانی ترانسیلوانیا (با بازی بیل اسکاسگارد) و یک زن جوان تسخیر شده (با بازی لیلی-رز دپ) در قرن نوزدهم آلمان را روایت می کند که همه جا او را تعقیب می کند و وحشتی غیرقابل توصیف را با خود به ارمغان می آورد. . در حال حاضر مشخص نیست که نیکلاس هولت در فیلم Nosferatu نقش چه شخصیتی را بازی خواهد کرد و باید منتظر زمان بیشتری باشیم تا متوجه شویم.

رابرت اگرز سال ها و حتی در سال 2019 می خواست نسخه بازسازی شده نوسفراتو را تولید کند. آنیا تیلور جوی و سبک هری آنها فکر می کنند که در آن نقش دارند. تولید این فیلم در ابتدا توسط استودیو 8 به دلیل تقاضای بودجه و درگیری بازیگران در زمانبندی متوقف شد. سرانجام رابرت اگرز پس از وقفه در تولید این بازسازی، دست به ساخت فیلم درام تاریخی حماسی The Northman زد که در سال 2022 اکران شد.

پس از انتشار مرد شمالی، رابرت اگرز شروع به بررسی پروژه های دیگر کرد، اما همیشه می خواست به آثار گوتیک بازگردد. کارگردان 39 ساله آمریکایی با روی کار آمدن فاکس فیچرز به سراغ بازسازی نوسفراتو رفت و ملاقات با بازیگران را آغاز کرد، اما نیکلاس هولت یکی از گزینه های اصلی او برای بازی در این فیلم بود.

نیکلاس هولت در این نقش بازی خواهد کرد پیتر سوم از روسیه او در سریال Hulu The Great نامزد دریافت جایزه امی شد. او با اکران کمدی The Menu به کارگردانی Searchlight Pictures سال بسیار شلوغی را پیش رو دارد. مارک آماده است آغاز می شود. این فیلم که آنیا تیلور جوی نیز در آن نقش آفرینی می کند، در جشنواره فیلم تورنتو به نمایش درآمد و در ماه نوامبر در سینماها اکران خواهد شد. نیکلاس هولت همچنین در نقش شریک بدنام کنت دراکولا در رنفیلد بازی می کند. نیکلاس کیج به عنوان دراکولا ظاهر می شود.

دیدگاهتان را بنویسید