هدفون Nothing ear 1 همزمان با گوشی Nothing 1 عرضه می شود


طبق شایعات جدید در مورد رویداد پیش از Nothing، این شرکت قصد دارد همزمان با گوشی Nothing 1 هدفون Nothing ear 1 را عرضه کند.

هدفون بی‌سیم جدید Nothing با تغییرات نسبتاً جزئی نسبت به مدل فعلی در کنار گوشی Nothing 1 در 21 جولای در رویداد این برند عرضه خواهد شد.

آقای بیلت

بیشتر بخوانید: بهترین هدفون PS5

هیچی 1 هدفون

پس از مدت ها انتظار، اخیراً چیزی به طور رسمی منتشر نشده است Nothing 1 تاریخ عرضه گوشی کشف شده. اکنون مشخص شده است که در مراسم رونمایی از این دستگاه هوشمند که در تاریخ 12 جولای 2022 مطابق با 21 جولای 1401 برگزار می شود، محصول دیگری نیز ارائه خواهد شد.

افشاگر مشهور فناوری، Mukul Sharma اخیراً تصویری از هدفون بی‌سیم Nothing 1 منتشر کرده است که بسیار شبیه به مدل‌های فعلی است.

هدفون Nothing ear 1 همزمان با گوشی Nothing 1 عرضه می شود

به نظر می رسد که Nothing تصمیم ندارد پس از گذشت یک سال از انتشار گوشی، هدفون جدید خود را با تغییرات جزئی مجدداً عرضه کند (1). همانطور که از این تصویر می بینید، علامت Nothing ear (1) روی قفسه اصلی با یک Ear (1) Stick جایگزین شده است. همچنین به جای مدل قبلی، دو نقطه در پایین دارند.

اما بدنه دستگاه به نظر طراحی کاملا متفاوتی دارد. جدا از این تغییر قابل مشاهده ای وجود ندارد و به همین دلیل فرض می کنیم که ایرفون جدید تفاوت چندانی با مدل فعلی ندارد. حتی ممکن است دقیقاً مشابه نمونه های فعلی باشد، فقط مورد متفاوت است. با این حال، تمام جزئیات در 12 جولای فاش خواهد شد.

بیشتر بخوانید:

نظر شما در مورد هدفون Nothing ear 1 چیست؟ نظرات خود را با ما و سایر کاربران در قسمت نظرات به اشتراک بگذارید تکراری اشتراک گذاری

منبع: gsmarena

دیدگاهتان را بنویسید