هزینه خرید خانه در کدام شهرهای آمریکا کمتر است؟


کاهش فروش مسکن برای پنجمین ماه متوالی در بازار مسکن آمریکا ادامه دارد و همزمان با افزایش نرخ سود وام مسکن، قیمت مسکن…

آیا هزینه خرید خانه در شهرهای آمریکا است؟ آیا هزینه خرید خانه در شهرهای آمریکا است؟

فروش خانه برای پنجمین ماه متوالی در بازار مسکن ایالات متحده کاهش یافت، زیرا قیمت مسکن به دلیل افزایش نرخ وام مسکن همچنان در حال افزایش است.

انجمن ملی مشاوران املاک روز چهارشنبه گزارش داد که فروش مسکن در ژوئن 5.4 درصد کمتر از ماه مه بوده است. در ماه مه، زمانی که تعداد معاملات مسکن برای چهارمین ماه متوالی کاهش یافت، میانگین قیمت مسکن در ایالات متحده نزدیک به 15 درصد نسبت به ماه مشابه در سال 2021 افزایش یافت.

متوسط ​​قیمت مسکن در ایالات متحده به بیش از 407600 دلار رسید، زیرا نرخ وام مسکن 30 ساله به 6 درصد رسید، بالاترین نرخ از نوامبر 2008.

کارشناسان معتقدند یکی از دلایل تقاضای شدید مسکن در بازار مسکن آمریکا با وجود گرانی وام مسکن و افزایش قیمت ها، انتظارات تورمی مردم و افزایش چشم انداز نرخ بهره، هزینه ساخت خانه و اجاره بها است.

اما میانگین هزینه اولیه خرید خانه جدید در ایالات متحده آنقدرها هم کم نیست. بنابراین متوسط ​​بودجه اولیه مورد نیاز برای انجام معاملات در بازار مسکن آمریکا 43874 دلار است. این قیمت شامل مبلغ پیش پرداخت، هزینه ثبت تراکنش و اولین پرداخت ماهانه وام مسکن می باشد.

آیا هزینه خرید خانه در شهرهای آمریکا است؟

به طور متوسط ​​هر شخصی که در آمریکا خانه خریداری می کند رقمی در حدود 36 هزار و 140 دلار به عنوان پیش پرداخت دارد. اگرچه مبلغ پیش پرداخت می تواند بین صفر تا 20 درصد ارزش ارزیابی شده خانه متغیر باشد، اما پیش پرداخت کمتر باعث افزایش نرخ بهره و هزینه های وام مسکن می شود. به عنوان مثال، اگر پیش پرداخت خریدار کمتر از 20 درصد قیمت ملک مسکونی باشد، امکان خرید بیمه خصوصی رهن افزایش می یابد.

علاوه بر این، میانگین هزینه ثبت قانونی و اداری معامله مسکن در ایالات متحده حدود 6100 دلار است. همچنین اولین پرداخت وام مسکن که در واقع شامل بخشی از بازپرداخت اصل، بهره، بیمه و مالیات است، به طور متوسط ​​1634 دلار است. این کمک یک ماه پس از اتمام مراحل قانونی خرید خانه توسط بانک دریافت می شود.

آیا هزینه خرید خانه در شهرهای آمریکا است؟

در میان شهرهای واقع در ایالت های مختلف ایالات متحده، سانفرانسیسکو دارای بالاترین میانگین مبلغ پیش پرداختی است که توسط خریداران خانه پرداخت می شود. اگرچه هزینه ثبت تراکنش در این شهر کمتر از واشنگتن، نیویورک و سیاتل است، اما میانگین پرداخت وام مسکن نیز به دلیل قیمت بالا در این شهر بالاتر از سایر شهرهای مورد بررسی است.

در مجموع، در حالی که میانگین قیمت اولیه خرید خانه در سانفرانسیسکو بالاترین است و به بیش از 120000 دلار می رسد، از سوی دیگر در شهر سن لوئیس این رقم به 27000 دلار و در شهرهای دیترویت و شیکاگو نمی رسد. هزینه کمتر از 38000 دلار است.

دیدگاهتان را بنویسید