هزینه سفر به برزیل چقدر است؟


هزینه تور برزیل شامل اقامت در هتل های پنج ستاره و کشتی UALL در رودخانه آمازون به 230 میلیون تومان افزایش می یابد.

سفر به برزیلی کیست دارد؟سفر به برزیلی کیست دارد؟

فرارو: تور برزیل برای هر نفر بین 130 تا 230 میلیون تومان هزینه دارد و آژانس های مسافرتی آن را بین گزینه های لوکس و گران دسته بندی می کنند. با اقامت در هتل های پنج ستاره و کشتی UALL در رودخانه آمازون هزینه تور برزیل برای هر نفر بالای 200 میلیون است و ارزان ترین تور برزیل حدود 130 میلیون تومان پیش فروش می شود. تور برزیل تنها یکی از گران ترین گزینه های خارجی برای ایرانیان است و در حال حاضر تور ترکیبی اروپا که شامل رم، میلان، ونیز و بارسلون، تور آسیایی، تور پرو و ​​تور آفریقای جنوبی است، بین دو کشور فروخته می شود. 120 و 200 میلیون تومان و ظرفیت برخی از آنها چند ماهه است و در حال حاضر تکمیل شده است.

تور برزیل؛ بین 130 تا 230 میلیون تومان

تور برزیل برای هر نفر بین 130 تا 230 میلیون تومان هزینه دارد. یکی از آژانس های مسافرتی برای تور دو هفته ای برزیل 1401 در مهرماه از هر مسافر حداقل 175 میلیون تومان دریافت کرد. بلیط رفت و برگشت هواپیمایی امارات 49900000 تومان و خدمات مسافرتی 3990 دلار که اکنون معادل تقریبا 126 میلیون تومان است. مسافران این تور در گران‌ترین هتل‌های پنج ستاره سائوپائولو، ریودوژانیرو، مانائوس و کامپوس دو گردا اقامت می‌کنند و سه شب را در یک کشتی UALL در رودخانه آمازون تجربه می‌کنند. ناهار و شام با راهنمای فارسی زبان و ترانسفر فرودگاهی از دیگر امکانات تور برزیل این آژانس است و بد نیست بدانید که ظرفیت این تور که قرار است در مهر برگزار شود تکمیل شده است. آژانس دیگری هم اکنون در حال فروش تورهای پیش فروش در برزیل برای تعطیلات نوروز است که برای هر نفر حداقل 184 میلیون تومان هزینه بلیط هواپیما و تور دریافت می کند و خدماتش تقریباً مشابه قبلی است. اقامت در اتاق های یک نفره در هتل ها از این تور قیمت نهایی را به 230 میلیون تومان افزایش می دهد. یکی دیگر از آژانس های مسافرتی تور برزیل 1401 را با قیمتی کمتر برای باخمن برگزار کرد و در مجموع برای هر نفر 135 میلیون تومان گرفت. بلیط رفت و برگشت تهران – سائوپائولو 48 میلیون تومان و خدمات توریستی دو هزار و 850 دلار. بازدید از شهر سائوپائولو، جنگل آمازون، آبشار ایگوازو، مجسمه مسیح و استادیوم ماراکانا در ریودوژانیرو از برنامه های این تور است و مدت اقامت در برزیل 12 روز خواهد بود. .

گران ترین تورهای خارجی

تور ترکیبی اروپا شامل اسپانیا، ایتالیا و سوئیس با هزینه 200 میلیون تومان یکی از گران ترین گزینه ها برای مسافران ایرانی محسوب می شود. زمان شروع این تور اوایل اکتبر است و 12 نفری که قبلاً ظرفیت خود را تکمیل کرده اند به مدت 16 شب در هتل های چهار ستاره بارسلون، رم، میلان و دو شب با کشتی تفریحی در ونیز اقامت خواهند داشت. یکی از آژانس های مسافرتی پاییز امسال تور پرو را به ازای هر نفر 163 میلیون تومان پیش فروش می کند. رزرو تور دور آسیا که شامل سه کشور مالزی، اندونزی و سنگاپور است برای هر نفر حداقل 130 میلیون تومان هزینه دارد. این قیمت برای اقامت هر نفر در اتاق های دو تخته است و اقامت در اتاق های یک نفره هزینه تور را نزدیک به 185 میلیون تومان افزایش می دهد. تور ژاپن با قیمت هر نفر 165 میلیون تومان یکی دیگر از گران ترین تورهای خارجی سال 1401 است که حدود چهار هزار دلار یعنی حدود 125 میلیون تومان خدمات مسافرتی شامل 11 شب اقامت در هتل های چهار ستاره توکیو. اوزاکا، ناراو و 50 میلیون تومان قیمت بلیت. از تورهای خارجی بیش از 100 میلیونی می توان به تور دو هفته ای آفریقای جنوبی اشاره کرد که برای هر نفر بین 120 تا 155 میلیون تومان هزینه دارد. دو شب اقامت در بیابان کروگر، هتل های پنج ستاره در ژوهانسبورگ و کیپ تاون و دو شب در دبی بخشی از این تور گران قیمت است.

گران ترین تورهای خارجی
خالص

زمان از کار افتادن

خدمات توریستی

قیمت

برزیل

14 روز (هر یک در یک اتاق یک نفره، هتل پنج ستاره)

کشتی با خدمات UALL در رودخانه آمازون

230 میلیون تومان

برزیل

14 روز (هر کدام در یک اتاق دو تخته، هتل پنج ستاره)

کشتی با خدمات UALL در رودخانه آمازون

175 میلیون تومان

برزیل

14 روز

هتل های چهار ستاره

130 میلیون تومان

ترکیب اروپایی (بارسلونا، رم، میلان)

18 روز

کشتی کروز ونیز و هتل های چهار ستاره

200 میلیون تومان

تور آسیا (مالزی، اندونزی و سنگاپور)

17 روز

هتل های پنج ستاره

130 تا 185 میلیون تومان

پرو

14 روز

هتل های چهار ستاره

163 میلیون تومان

ژاپن

23 ساعت

هتل های چهار ستاره

165 میلیون تومان

آفریقای جنوبی

14 روز

هتل های پنج ستاره

120 تا 155 میلیون تومان

دیدگاهتان را بنویسید