همکاری بین Visa و FTX: صدور کارت اعتباری در 40 کشور در سراسر جهان


ویزا در حال گسترش فعالیت های خود در زمینه ارزهای دیجیتال است. همکاری ویزا و FTX این به کاربران اجازه می دهد تا محصولات مورد نظر خود را با استفاده از MasterCard خریداری کنند.

ویزا، غول پرداخت های بین المللی، با استفاده از صرافی FTX، کارت های اعتباری در 40 کشور صادر کرده است. به لطف این همکاری، مصرف کنندگان می توانند کالای مورد نظر خود را خریداری کنند.

گروه های هارون

بیشتر بخوانید: شرط بندی ارز دیجیتال چیست؟

همکاری ویزا و FTX

ویزا کارت های جدید در 40 کشور مختلف از جمله کشورهای اروپایی، آمریکای لاتین و آسیایی در دسترس خواهند بود. به گفته Vasanth Prabhu، مدیر مالی ویزا، کارت‌های اعتباری جدید به حساب‌های FTX کاربران مرتبط خواهند شد. این ویژگی به کاربران اجازه می دهد دارایی های رمزنگاری شده هنگام پرداخت از آن استفاده کنید.

پرابهو در ادامه افزود: «با وجود کاهش شدید قیمت‌ها، علاقه مردم به ارزهای دیجیتال تغییر نکرده است. ما به عنوان یک شرکت، موضع روشنی در مورد چگونگی تعیین ارزش ارز دیجیتال یا آینده آن نداریم. تا زمانی که مردم به این فضا علاقه مند باشند، استفاده از ارزهای دیجیتال را ترویج خواهیم کرد.»

همکاری بین Visa و FTX: صدور کارت اعتباری در 40 کشور در سراسر جهان

همکاری ویزا و FTX این اتفاق در بحبوحه کاهش شدید قیمت ارزهای دیجیتال رخ داد. بیت کوین، بزرگترین ارز دیجیتال در بازار، در حال حاضر در محدوده 20000 دلار معامله می شود. اتریوم نیز قیمتی معادل 1300 دلار دارد. هر دو ارز دیجیتال برتر در بازار بیش از 70 درصد از بالاترین قیمت های خود تخفیف دارند.

رقابت مسترکارت و ویزا

اعلام همکاری ویزا و FTX آخرین تلاش شرکت ویزا در زمینه ارزهای دیجیتال است. این غول پرداخت قبلا با برخی از بزرگترین بازیگران این صنعت مانند Binance و Coinbase همکاری داشته است. بر اساس گزارش های منتشر شده، ویزا تاکنون با بیش از 70 شرکت همکاری داشته است.

مستر کارت، یکی از بزرگترین رقبای ویزا، مسیر مشابهی را دنبال می کند. این شرکت اخیراً همکاری خود را با صرافی Coinbase اعلام کرده است. این جهت همکاری فرآیند خرید NFT را آسان تر کنید وجود داشت. دیگر شرکای مستر کارت شامل پلتفرم رمزنگاری Bakkt است. به لطف این همکاری، شبکه های بانکی گسترده و بازرگانان می توانند ارزهای دیجیتال را در عملیات خود ادغام کنند.

به گفته سام بانکمن-فرید، مدیر عامل FTX، ارزهای دیجیتال شبکه های پرداخت سنتی را مختل خواهند کرد. بسیاری از غول‌های پرداخت جهان ترجیح می‌دهند به جای مبارزه با این روند، به فناوری ارزهای دیجیتال تکیه کنند.

SBF ادعا می کند که چنین مشارکت هایی به رشد بیشتر بازار ارز دیجیتال کمک می کند. ارزهای دیجیتال دارایی هایی هستند که ارزش را ذخیره می کنند. به گفته بانکمن فرید، ارزهای رمزپایه با اجازه دادن به بازرگانان برای گسترش پایگاه کاربران خود بدون نگرانی در مورد راه اندازی فناوری خود، به نفع آنها خواهند بود.

بیشتر بخوانید:

نظر شما در مورد همکاری ویزا و FTX چیست؟ لطفا نظرات خود را در قسمت نظرات بنویسید تکراری آن را به اشتراک بگذارید

منبع: cryptonews

دیدگاهتان را بنویسید