هواداران استقلال باید به ساپینتو زمان بدهندبه گزارش گروه ورزشی ایسکانیوز، علیرضا اکبرپور درباره انتخاب ریکاردو ساپینتو به عنوان سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: پس از رفتن فرهاد مجیدی، مدیریت استقلال در شرایط سختی قرار گرفت اما خدا را شکر در نهایت به عنوان سرمربی انتخاب شد تا اینکه استقلال را می توان همزمان حذف کرد دست نزنید. من ساپینتو را به طور کامل نمی شناسم، اما این مربی نیاز به حمایت هواداران، پیشکسوتان و باشگاه دارد.

بیشتر بخوانید:

پیشکسوت استقلال افزود: ساپینتو اکنون در فضای جدیدی قرار دارد و قطعا برای شناخت فوتبال ایران و شرایط استقلال نیاز به زمان دارد. با دو سه ماه کار نمی شود همه چیز را شناخت و هواداران استقلال باید به این مربی وقت بدهند تا با فرهنگ فوتبال ما و شرایط استقلال آشنا شود. اگر تیم در پایان فصل با مشکل مواجه شد، هواداران نباید مربی پرتغالی را بابت عملکرد تیم تحت فشار قرار دهند. ما باید به تیم اطمینان دهیم تا ساپینتو بتواند کار خود را انجام دهد.

وی درباره وضعیت وریا گفوری و ناراحتی بازیکن باشگاه استقلال توضیح داد: مدتی به حق یا ناحق محروم بودیم و اطاعت کردیم و حرفی نزدیم. فکر می کنم در فوتبال ایران ارزش بازیکنانی که می روند یا پیشکسوتان کم شده است و باید در این زمینه تغییراتی ایجاد شود. وریا گفوری هم مثل بقیه روزی می رود، اما اگر انتظار داریم بازیکن رفتار حرفه ای داشته باشد، باشگاه هم باید حرفه ای باشد. او در مورد سرمربی اظهار نظر کرد، اما به نظر من باشگاه باید حرفه ای و محترمانه با گفوری برخورد کند.

منبع: تسنیم

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید