هک کانال 1 اخبار و جزئیات اخبار رادیو; ماجرای هک رادیو و تلویزیون چه بود؟ [+ ویدیو]


جزئیات هک اخبار و اخبار رادیو کانال 1 در رسانه های مختلف منتشر شده است. حادثه هک اخبار رادیو چه بود؟ روی خط بمانید.

بررسی های پیشرفته برای جزئیات هک شبکه یک و صداوسیما این نشان می دهد که پخش فایل آلوده در اخبار ساعت 21 شنبه به دلیل هک شدن شبکه خبر بوده است.

بیشتر بخوانید:

جزئیات هک کانال 1 و اخبار رادیو; داستان هک رادیو و تلویزیون!

جزئیات جدید شبکه خبر و هک شبکه یک صدا و رادیو;  فایل آلوده در پخش شبکه خبر!
جزئیات جدید هک شبکه خبر و شبکه یک ساد و سیما

به گزارش تکراتو و به نقل از ایرنا، یک منبع آگاه در سازمان صدا و سیما در گفتگو با خبرنگار ایرنا.، وی در خصوص نتایج اولین بررسی ها در خصوص هک شبکه صدا و سیما در شب گذشته گفت:

بررسی های اولیه حاکی از آن است که پخش فایل آلوده خبر ساعت 21 شنبه به دلیل هک شبکه خبر صورت گرفته است. در پشت صحنه برخی اخبار و شایعات منتشر شده و حساب های سازمانی، گروه ها و جریان هایی وجود دارند که تضعیف رهبری سازمان صدا و سیما را دنبال می کنند.

وی با اعلام اینکه پس از هک 7 بهمن 1400 هیچ یک از نهادهای مسئول حتی یک ریال به امنیت شبکه این سازمان کمک نکردند، گفت:

تحقیقات قانونی سال گذشته در مورد هک نشان داد که مهاجم از خرداد 1400 در شبکه این سازمان حضور داشته و روند حفاظت از شبکه های تلویزیونی موفقیت آمیز بوده است. اما شبکه خبر به دلیل خبری بودن از دسترسی ویژه ای برخوردار است که پس از حادثه اخیر فراهم شده است.

چند روز پیش سرانجام پیمان جبلی رئیس سازمان صدا و سیما به هک خبری صداوسیما واکنش نشان داد. هک شبکه خبر و رادیو خرابکاری بود! این را رئیس سازمان صدا و سیما تاکید کرد اتفاقی که چند شب پیش افتاد توسط یک شبکه خبری و یک رادیو خرابکاری و نه هک نامیده شد!

هک شبکه های خبری و ایستگاه های رادیویی;  جزئیات هک رادیو و تلویزیون فاش شد! [+ ویدیو]
هک شبکه خبر و رادیو

به گزارش تکراتو و به نقل از خبرآنلاین، بیشتر گمانه زنی ها این است که به دلیل استفاده از سیستم سیم دستی و عدم اتصال آنتن زنده و شبکه اینترنت، این امکان وجود دارد. هک کردن سیستم از خارج ممنوع است و احتمالاً یکی اتفاق افتاده است وندالیسم او بود.

رسانه ملی قبل از صحبت های جبلی در مورد هک شبکه خبر و رادیو او ساکت بود. اتفاقی که انتقادات زیادی را به دنبال داشت.

ماجرای هک خبری شبکه خبر و یک به جایی رسید که گمانه زنی هایی مبنی بر جدایی خدابخشی از معاونت سیما و صدا و سیما مطرح شد.

به نظر شما با توجه به مواضع بیان شده و افزایش امنیت شبکه صدا و سیما، آیا دیگر هک کانال های تلویزیونی وجود نخواهد داشت؟ نظر شما در مورد هک شدن اخبار شبکه یک و صداوسیما چیست؟

بیشتر بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید