واکنش منتقدان به بازی Cult of the Lamb


میانگین نمرات Cult of the Lamb مدتی قبل منتشر شد، و به نظر می رسد که ما در انتظار یک بازی مستقل سرگرم کننده دیگر از Devolver Digital هستیم.

Devolver Digital یکی از آن ناشران بازی های مستقل است که همیشه به دنبال بازی های خاص است. اکثر محصولات این پتانسیل را دارند که مخاطب را سرگرم کنند و به تجربه ای سرگرم کننده و لذت بخش تبدیل شوند.

پس از اینکه Devolver Digital Cult of the Lamb را معرفی کرد، مشخص شد که ما باید یک محصول Roguelike و Dungeon Crawler باشیم. اما این تنها نیمی از ساختار گیم پلی بازی است، بعد دیگر بازی شبیه سازی است که از طریق آن می توانید فرقه خود را مدیریت کنید و قوی تر شوید تا در مبارزه و گشت و گذار در دنیای Cult of the Lamb بهتر شوید.

میانگین نمرات Cult of the Lamb مدتی پیش منتشر شد و شاهد یک بازی سرگرم کننده و جذاب هستیم. در زیر می توانید واکنش برخی از منتقدان به بازی فرقه بره زومجی را بخوانید و نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

فرقه بره

کاور بازی Cult of the Lamb

Gad از Geek: 95 از 100

Cult of the Lamb گیم پلی سرکش را با مدیریت فرقه ترکیب می کند و من نمی توانم آن را رد کنم.

GameSpot: 90 از 100

همه عناصر بازی دست به دست هم داده اند تا Cult of the Lamb بتواند به عنوان یک اثر برجسته در هر دو ژانر سرکش و شبیه ساز قرار گیرد. تجربه این بازی شروع خوبی برای کاربران جدید است [این سبک‌ها] این به حساب می آید. فرقی نمی کند که در حال کاوش در سیاه چال ها هستید یا فرقه خود را توسعه و مدیریت می کنید. در هر صورت، تجربه بازی سرگرم کننده، چالش برانگیز و بسیار جذاب است. علیرغم حجم باورنکردنی هر قسمت از بازی، واقعیت این است که تمام قسمت های بازی به خوبی در کنار هم قرار می گیرند تا شاهد موفقیت باشیم. [سازندگان] بودن

حواس پرتی: 85 از 100

من از طرفداران سرسخت بازی های اکشن و شهرسازی هستم. حتی اگر طرف نرم باشید، Cult of the Lamb همچنان یک ترکیب برنده است.

PC Gamer: 82 از 100

شبیه هیچ کار دیگری نیست و موفق می شود دو نیمه متفاوت خود را در یک تجربه سرگرم کننده و منسجم ببافد. با خرید این بازی احساس نمی کنید که سرتان را گم کرده اید.

IGN: 80 از 100

Cult of the Lamb که به عنوان یک “بازی مدیریت پایه” نامگذاری شده است، یک گرگ در لباس میش است که یک “بازی اکشن سرکش با دسترسی بالا” است.

دیدگاهتان را بنویسید