ویتالیک بوترین اهداف بلند مدت اتریوم را تشریح کرد


روز پنجشنبه، ویتالیک بوترین، بنیانگذار اتریوم، اهداف بلند مدت اتریوم را تشریح کرد. هدف اصلی ETH اجرای یک گره کامل با سخت افزار سبک تر خواهد بود.

قیمت روز گوشی در بازار ایران

ویتالیک بوترین، بنیانگذار اتریوم، چشم انداز بلندمدت خود را برای اتریوم در کنفرانس سالانه انجمن اتریوم (EthCC) در پاریس تشریح کرد. به گفته بوترین، اتریوم در حال حاضر در نقطه عطف قرار دارد. این اکوسیستم قبل از فروپاشی نیاز به یک دوره تغییر سریع دارد.

بیشتر بخوانید: شرط بندی ارز دیجیتال چیست؟

اهداف بلند مدت اتریوم

ویتالیک بوترین اهداف بلند مدت اتریوم را تشریح کرد

به گفته بوترین، اولویت اصلی اتریوم در حال حاضر ایجاد یک کلاینت سبک برای لایه اجماع، لایه اجرا و لایه 2 است. یکی دیگر از اهداف بلند مدت اتریوم ارائه پشتیبانی بهتر از سهامداران محلی است. اتریوم به زودی استفاده خود را از Proof of Work (PoW) به Proof of Stake (PoS) تغییر خواهد داد.

به گفته بنیانگذار اتریوم، هدف اصلی ETH راه اندازی یک گره کامل با سخت افزار سبک تر خواهد بود. بوترین قصد دارد اتریوم را برای موقعیت کوانتومی با فناوری های رمزنگاری بهتر بهینه کند. اتریوم به احتمال زیاد در آینده با ماشین های مجازی ETH به نام zk-EVM ادغام خواهد شد. بوترین همچنین افزود:

ما در مورد توسعه اتریوم ذهن باز خواهیم داشت. زیرا در حال حاضر ما دقیقا نمی دانیم که در سال 2032 چه نیازهایی وجود خواهد داشت.

بیشتر بخوانید:

نظر شما در مورد اهداف عالی اتریوم چیست؟ لطفا نظرات خود را در قسمت نظرات بنویسید تکراری آن را به اشتراک بگذارید

منبع: کوین تلگراف

دیدگاهتان را بنویسید