ویدیوی جدید بازی هاگوارتز Legacy


ویدیوی تازه منتشر شده هاگوارتز Legacy صحنه های جدیدی از بازی را نشان می دهد.

دیروز شاهد رویداد Autodesk Vision Series بودیم که توسط شرکت نرم افزاری Autodesk برگزار شد. در این برنامه تعدادی از استودیوهای بازی سازی روند ساخت پروژه های جدید خود و تاثیر ابزارهای Autodesk مانند Maya و MotionBuilder را در طراحی کات سین و سیستم های مهندسی بازی به اشتراک گذاشتند.

استودیو Avalanche نیز یکی از تیم های حاضر در مراسم روز چهارشنبه در این رویداد بود و علاوه بر انتشار اطلاعات جدیدی از روند کارگردانی و خلق سینماتیک و شخصیت های بازی، ویدئوی کوتاهی از یکی از کات سین های اولیه بازی را به نمایش گذاشت. که نشان می دهد دانش آموزان مدرسه جادوگری و جادوگری هاگوارتز و تلاش جادوگران تاریک در مدرسه برای به دام انداختن یک هیپوگریف نفوذ می کنند. ارائه کامل و آموزنده سازنده این بازی در یوتیوب و ویدیوی تازه منتشر شده از این صحنه را می توانید در زیر مشاهده کنید.

دانلود از آپارات

هنوز مشخص نیست که میراث هاگوارتز در نهایت چه زمانی به دست طرفداران مشتاق دنیای جادویی کتاب های هری پاتر می رسد، اما برادران وارنر. همچنان تایید می کند که این بازی تا پایان سال جاری منتشر خواهد شد. از هفته گذشته و با تاریخ انتشار رسمی آرت بوک بازی در 6 دسامبر، این امکان وجود دارد که بازی تقریباً همزمان با آرت بوک در هفته های اول دسامبر نیز عرضه شود.

یکی از لحظات قابل توجه در این تئوری، انتشار همزمان کتاب هنری Gotham Knights و بازی فیزیکی، یکی دیگر از بازی های برادران وارنر، در 25 اکتبر است. برای سال 2022 (3 نوامبر) که احتمال انتشار میراث هاگوارتز را در زمان ذکر شده افزایش می دهد. اگرچه هنوز تاریخ انتشار رسمی بازی از سوی سازندگان اعلام نشده است، اما مانند سایر بازی های سال های اخیر، احتمال تاخیر در عرضه آن تا سال 2023 وجود دارد.

بر اساس دموهای بازی که قبلا منتشر شده بود، می دانیم که سازندگان نقشه بسیار بزرگ و دقیقی را برای دنیای در دسترس این بازی در نظر گرفته اند و با توجه به اینکه Hogwarts Legacy اولین بازی اصلی و AAA استودیوی Avalanche Software است، احتمال بروز مشکلات تصادفی وجود دارد. در فرآیند نهایی سازی، توسعه بازی همیشه وجود دارد. البته مثل همیشه در این مواقع بهتر است منتظر انتشار اخبار رسمی از سوی بازی سازان باشیم.

بازی Hogwarts Legacy با تاریخ نامعلوم 2022 برای نینتندو سوییچ، پلی استیشن 5، پلی استیشن 4، ایکس باکس سری ایکس | Xbox Series S، Xbox One و PC موجود است.

نظر کاربران زومجی در این مورد چیست؟ نظر خود را با ما و دیگران در میان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید