ویژگی های Forge را در ویدیوهای لو رفته از Halo Infinite نمایش دهید


جدیدترین ویدیوها از بخش Forge Halo Infinite نشان می دهد که چگونه می توان عملکرد وسایل نقلیه و سلاح ها را سفارشی کرد.

به تازگی در جدیدترین اخبار بازی، سه ویدیوی جدید از بخش Forge بازی Halo Infinite فاش شده است که در آن به نحوه سفارشی سازی ارائه وسایل نقلیه و سلاح ها می پردازیم.

حالت Forge همیشه یکی از پرطرفدارترین قسمت های سری هیلو بوده است و اکنون که تاریخ انتشار هیلو اینفینیتی (بتای سپتامبر / اکتبر) نزدیک است، چندین ویدیو از حالت فوق الذکر رونمایی شده است. ویدیوهایی که باز بودن مخاطب را در شخصی سازی عملکرد عملکردهای مختلف بازی نشان می دهد.

دانلود از آپارات

بازیکنان می توانند Battle Rifle را طوری تنظیم کنند که هنگام تیراندازی مانند یک سیخ سنگین شلیک کند. یا به عنوان مثال، بازیکن این گزینه را دارد که عملکرد ماشین / مخزن Wraith را به گونه ای جعل کند که مانند Brute Chopper با سرعت بسیار بالا روی نقشه حرکت کند.

تاخیر در انتشار حالت Forge و عدم همکاری دو نفر (حالت داستانی) در زمان عرضه Hilo Infinite باعث شد تا طرفداران این بازی گلایه های زیادی داشته باشند. در ماه‌های اخیر، تیم صنایع ۳۴۳ با انتشار اطلاعیه‌های جدیدی در وب‌سایت رسمی خود، شرایط تولید این دو حالت و سایر محتوای هیلو اینفینیتی را به اطلاع هواداران رسانده است.

دانلود از آپارات

گفته می شود حالت خلبانی (تست پروازی) قسمت دو نفره از ماه آینده وارد فاز اجرایی می شود. مواردی مانند شروع فصل سوم محتوای آنلاین بازی به همراه اضافه شدن حالت Forge قرار است در اواخر ماه های تابستان و پس از آن اجرا شوند. اکنون می توانید Hilo Infinity را در Xbox One، Xbox X Series | دریافت کنید سری Xbox S و PC را تجربه کنید.

دانلود از آپارات

دیدگاهتان را بنویسید