پاسخ عالی به اعلام تاریخ انتشار God of War Ragnarok در اینستاگرام


پست اینستاگرامی مبنی بر اعلام تاریخ انتشار بازی God of War Ragnarok با استقبال زیاد طرفداران در فضای مجازی مواجه شد.

روز گذشته سونی با انتشار پستی جدید در صفحات اجتماعی خود رسما اعلام کرد که بازی God of War Ragnarok در تاریخ 9 نوامبر (18 آبان) برای پلی استیشن 5 و پلی استیشن 4 منتشر می شود. حدود 24 ساعت از انتشار این خبر می گذرد و در این مدت بیش از 154 هزار نفر این پست را در توییتر لایک کرده اند و بیش از 4 میلیون نفر مردم تریلر فیلم جدید این بازی را در یوتیوب تماشا کردند.

اما استقبال هواداران در اینستاگرام بیشتر از جاهای دیگر مشهود بود. جایی که بیش از یک میلیون نفر پست مذکور را در عرض 17 ساعت لایک کردند. اتفاقی که کمتر در صفحه اینستاگرام پلی استیشن می بینیم. به عنوان مثال، پستی که سونی در حال ساخت یک بازسازی از بازی محبوب The Last of Us Part I است معرفی شد، پس از سه هفته هنوز به 318 هزار لایک نرسیده است.

نگاهی به تریلر پرتاب God of War Ragnarök

البته آرم PS5 همچنان بیشترین لایک را دارد که یکی از پست های صفحه اینستاگرام پلی استیشن را به خود اختصاص داد که در ژانویه 2020 در عرض 48 ساعت به 5 میلیون لایک رسید. تصویری از کنترلر Dual Sense PS5 نیز بیش از 4 میلیون نفر را دریافت کرد. لایک در کمتر از 24 ساعت

God of War Ragnarok در ابتدا برای سال 2021 برنامه ریزی شده بود، اما استودیو سانتا مونیکا اعلام کرد که تاریخ انتشار این بازی به سال 2022 به تعویق افتاده است. شایعه شده بود که سونی تاریخ انتشار این بازی را هفته گذشته فاش کرده است. اما پس از عملی نشدن این وعده، برخی از هواداران در فضای مجازی شروع به حمله به اعضای تیم سازنده بازی کردند که واکنش های زیادی را در پی داشت.

در نهایت، نظرات خود را در مورد آن با زومجی و سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید