پرداخت آنلاین با اسکن چشم در هدست واقعیت ترکیبی اپل


شایعات اخیر حاکی از پرداخت آنلاین اسکن چشم در هدست واقعیت ترکیبی اپل است. در صورت صحت این خبر، افراد می توانند با اسکن عنبیه چشم در این هدفون وارد حساب کاربری خود شده و فرآیند پرداخت را تکمیل کنند.

گروه های هارون

اگرچه هدست واقعیت مجازی اپل به طور رسمی معرفی نشده است، اما دو منبع آگاه مدعی هستند که هدست جدید این شرکت برای ورود به حساب کاربری و پرداخت آنلاین به فناوری اسکن عنبیه چشم مجهز خواهد شد.

بیشتر بخوانید: بهترین هدست واقعیت مجازی (VR).

پرداخت آنلاین با اسکن چشم در هدست واقعیت ترکیبی اپل

طبق اطلاعات، اپل تصمیم گرفته است تا با استفاده از فناوری اسکن چشم، استفاده همزمان از هدست واقعیت ترکیبی را برای چندین نفر آسان‌تر کند تا کاربران مختلف بتوانند به حساب خود وارد شوند.

این فناوری مشابه ابزارهایی مانند حسگر اثر انگشت یا Face ID در اپل است که به تعداد زیادی دوربین متکی است و همین موضوع باعث می شود هدفون جدید این شرکت از مهم ترین رقیب خود متمایز شود. متا کوئست پرو کش رفتن

به گزارش متا، هدفون Quest Pro دوربین هایی در داخل آن برای ردیابی حرکات چشم و حالات چهره دارد، اما از آن برای احراز هویت استفاده نمی کند.

پرداخت آنلاین با اسکن چشم

تاریخ عرضه این هدفون اپل اعلام نشده است و تاکنون چندین بار تاریخ عرضه آن به تعویق افتاده است. اما برخی معتقدند در سال 2023 معرفی خواهد شد.

به گفته برخی منابع، این هدفون می تواند ویدیوی زنده را با دوربین های جلو ضبط کرده و به نمایشگر داخلی بفرستد که البته در هدفون Quest Pro نیز موجود است.

در نهایت اگر بخواهیم این دو محصول را از نظر قیمت مقایسه کنیم، مطمئناً محصول اپل بسیار گرانتر است. انتظار می رود این هدست واقعیت ترکیبی 3000 دلار قیمت داشته باشد که دو برابر قیمت Quest Pro است.

مطالب بیشتر تکراتو:

.

شما در مورد آن چه فکر میکنید؟ فناوری هدست واقعیت ترکیبی اپل چیست؟ نظرات خود را با تکراتو در بخش نظرات به اشتراک بگذارید اخبار فناوری با ما همراه باشید.

دیدگاهتان را بنویسید