پرسپولیس متاسفانه جام را از دست دادبه گزارش خبرنگار گروه اقتصادی ایسکانیوز، نبی الله باقریها به وضعیت فعلی نقل و انتقالات پرسپولیس اشاره کرد و تاکید کرد: تمامی بازیکنانی که در این مدت به این تیم اضافه شده اند چهره های موفقی در فصول اخیر بوده اند و با توجه به جذب این بازیکنان و … حضور آنها در تیم قبلی بازیکنان پرسپولیس برای قهرمانی های پشت سر هم متحد شدند.

بیشتر بخوانید:

وی درباره نقش تجربه در پرسپولیس گفت: پرسپولیس تیم بزرگی است که همیشه بهترین های فوتبال ایران را داشته است. در فصل قبل در برخی دیدارها و برهه های حساس پرسپولیس در صورت حضور نیروهای باتجربه در برخی پست ها می توانست قهرمان شود اما در برخی مواقع این شرایط پیش نیامد و در نهایت پرسپولیس با بدشانسی جام را از دست داد. در عین حال به نظر می رسد با حضور چند بازیکن باتجربه در پست های حساس شرایط برای تیم گل محمدی بهتر شده و مشکل فصل قبل برای پرسپولیس پیش نخواهد آمد.

باقریها با اشاره به تقویت ساختار دفاعی برای فصل پیش رو به خبرنگار برنا گفت: خط دفاعی پرسپولیس در فصل قبل ارقام خوبی داشت اما در مقطعی از مسابقات مصدومیت تعدادی از مدافعان باعث شد تا ترکیب تیم تغییر کند. بارها و این مشکل نیز در هماهنگی در خط دفاعی تیم باعث ایجاد مشکلاتی شده است. حضور مدافعی با تجربه مثل مرتضی پورعلیگنجی که تجربه ملی دارد و دیگر مدافعان جدید می تواند اتفاقات خوب و خوشایندی را برای پرسپولیس رقم بزند.

پیشکسوت پرسپولیس که سال ها در تیم های ابتدایی و مدارس فوتبال فعالیت می کند با اشاره به مسائل حاکم بر مدارس فوتبال به ویژه در فصل تابستان گفت: بحث مدارس فوتبال موضوع مهم و اساسی است که باید بیشتر مورد توجه قرار گیرد. اگر در مدارس فوتبال کارهای اساسی و بر اساس ضوابط انجام شود، این مدارس می توانند پشتوانه خوبی برای تیم های رده سنی در عرصه باشگاهی باشند، اما متأسفانه عدم توجه و رصد مشکلات در این زمینه اثربخشی را به حداقل می رساند. از مدارس فوتبال

باقریها افزود: خانواده ها در کنار مسائل قانونی تاسیس و راه اندازی این مدارس باید به دنبال بهترین بسترها برای تربیت دانشمند فرزندان خود باشند. صرف حک شدن نام یک ستاره فوتبال یا یک باشگاه معتبر بر روی بیلبورد تبلیغاتی این مدارس نمی تواند صحت این مدارس را تایید کند. اگر خانواده ها در این زمینه شناخت کامل و درک خوبی داشته باشند، بدون شک بخش مهمی از مشکلات و معضلات بحث آموزش در مدارس فوتبال حل می شود.

وی در پایان درباره مدارس فوتبال تاکید کرد: دستگاه های نظارتی نیز باید بر بحث مدیریتی و مالی مدارس نظارت داشته باشند و خانواده ها را از پرداخت هزینه های بالا و غیر ضروری برای تحصیل فرزندان خود در این مدارس فوتبال بازدارند.

منبع: برنا

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید