پرس و جو و پرداخت برای ماشین اشتباه با برنامه


یکی از پرکاربردترین سرویس های اپلیکیشن سوپراپلیکیشن، گروه خدمات خودرو است که کاربر می تواند با استفاده از آن به خدمات مختلفی مانند پرداخت عوارض بزرگراه، برنامه ریزی ترافیک، پارکینگ کنار جاده و پرداخت سالانه عوارض خودرو دسترسی داشته باشد.

یک سرویس بسیار مفید که به تازگی در اختیار کاربران قرار گرفته است، یک فرصت پرداخت اشتباه خودرو از طریق اپلیکیشن و از جمله ویژگی های این سرویس جدید عبارتند از: رفع فوری تخلفات نقل شده.

بنابراین در صورتی که کاربر توسط دوربین های راهنمایی و رانندگی یا خود پلیس جریمه شود، پس از استعلام می تواند لیست جرایم خود را در اپلیکیشن اپلیکیشن مشاهده کند و بدین ترتیب. پرداخت نامنظم خودتان آن را انجام دهید

رفع فوری تخلفات: مزیت پرداخت هزینه تصادف رانندگی با اپلیکیشن

حتما می دانید که پس از پرداخت خلافی، ثبت و تسویه تخلف در سامانه چندین روز کاری طول می کشد. اما با استفاده از شما را اعمال کنید کاربران می توانند در یک حساب ترکیبی و واحد پرداخت را انجام دهند. سپس الان حلش کن با پلیس راهنمایی و رانندگی انجام می شود هرگونه تخلف صفر خواهد بود. این مشکل زمانی که خودرو توقیف می شود و رهاسازی آن منوط به پاکسازی جرایم و تخلفات است می تواند بسیار مفید باشد.

این اپلیکیشن در حال حاضر به افراد امکان می دهد تخلفات پلاک خود را به صورت خلاصه یا کوچک دریافت کنند. وقتی جریمه دریافت می کنید، می توانید مکان، زمان و دلیل را ببینید.

در تخلفات ثبت شده توسط دوربین راهنمایی و رانندگی امکان مشاهده عکس تخلف شما وجود دارد. همچنین، برای سوال در مورد خودروهایی که متعلق به شخص دیگری هستند، اما به گوشی هوشمند دسترسی ندارند، می توانید استعلام اشتباه آنها را نیز دریافت کنید و احتمالاً هزینه آنها را نیز پرداخت کنید.

هنگامی که از گوشی خود در مورد شخص دیگری استعلام دریافت می کنید، باید با وارد کردن شماره پلاک، کد ملی و شماره موبایل متعلق به آن شخص، خود را احراز هویت کنید و یک کد چند رقمی به شماره احراز هویت ارسال می شود. با وارد کردن این کد، اعتبارسنجی انجام شده و امکان استعلام وجود دارد.

با یک اپلیکیشن عوارض پرداخت کنید; برخط

از جمله خدماتی که در اپلیکیشن و زیر مجموعه خدمات خودرو گنجانده شده است می توان به خدمات عوارض بزرگراه اشاره کرد. یکی از اهداف اصلی سرویس آپ خودرو، تسهیل در پرداخت عوارض بزرگراه های مجهز به زیرساخت الکترونیکی اخذ عوارض برای تمامی شهروندان است. از این رو برای تحقق این هدف، اپ اپ در حال حاضر به عنوان یکی از بزرگترین تجمیع کننده ها محسوب می شود که کامل ترین لیست بزرگراه های الکترونیک دولتی کشور را در اختیار دارد و امکان پرداخت آنلاین عوارض را برای کاربران فراهم کرده است.

پرداخت الکترونیکی عوارض مزایای زیادی دارد. اولین و مهمترین مزیت آن کاهش ترافیک بزرگراه است. با پرداخت الکترونیکی عوارض دیگر نیازی نیست برای پرداخت عوارض در صف های طولانی منتظر بمانید و وقت خود را تلف کنید.

اپلیکیشن اپلیکیشن امکان استعلام مستمر و پرداخت عوارض بزرگراه را فراهم می کند و به شما این امکان را می دهد تا تمامی هزینه های مربوط به بزرگراه ها و بزرگراه های تحت پوشش را به صورت الکترونیکی و بدون وقفه پرداخت کنید. فقط کافیست یک بار شماره ثبت نام و مشخصات وسیله نقلیه خود را ثبت کنید و از مزایای پرداخت آنلاین عوارض بهره مند شوید.

همچنین با فعال نگه داشتن گزینه پرداخت خودکار و با بارگذاری کیف پول Up به محض درخواست و تعیین مبلغ کارمزد، این مبلغ به صورت خودکار از کیف پول شما کسر شده و جزئیات مربوطه به اطلاع شما خواهد رسید. پرداخت ایمن و مطمئن و حفظ سوابق پرداخت از دیگر مزایای اپلیکیشن در ارائه خدمات پرداخت عوارض بزرگراه است.

یکی دیگر از خدمات محبوب طرح حرکت و- همانطور که می دانیم یکی از روش های رایج کنترل و مدیریت ترافیک شهری، اجرای طرح های ترافیکی در مناطق مختلف شهری است. با قابلیت درون برنامه ای، کاربران تهرانی این امکان را دارند که به راحتی هزینه ترافیک را در طرح ترافیک خود پرداخت کنند. در تلاش هستیم تا به زودی این سرویس را برای سایر شهرهای بزرگ مانند تبریز، اصفهان و شیراز فعال کنیم.

یکی از خدمات دیگری که به کاربران ارائه می شود، صورتحساب سالانه خودرو کاربرانی که خودروی پلاک تهران دارند، می توانند قبل از جریمه شدن، بدون نیاز به مراجعه به مراکز خدمات شهری در زمان تعیین شده، عوارض سالانه خود را از طریق این سرویس پرداخت کنند.

همچنین دارندگان خودروهای پلاک سایر شهرها می توانند با در دست داشتن شماره شناسایی، هزینه سالانه خودروی خود را پرداخت کنند. به منظور تکمیل خدمات پرداخت خودرو و ارائه لیست جامع خدمات، این گزینه در اپلیکیشن اپلیکیشن تعبیه شده است تا شهروندان مشهد، اصفهان، کاشان، شیراز و نوشهر بتوانند هزینه های پارک حاشیه ای خود را تنظیم کنند.

کاربرانی که از برنامه به عنوان برنامه اصلی خود استفاده می کنند، می توانند با استفاده از برنامه و کیف پول خود، بیشتر پرداخت های خرد را در بخش خودرو انجام دهند. پرداخت کیف پول به ساده سازی و صرفه جویی در زمان برای کاربران کمک می کند. کافی است اپلیکیشن را از سایت آسان پرداخت دانلود کنید و با ثبت نام در آن از انواع خدمات پرداخت الکترونیکی بهره مند شوید.

توجه! این مقاله صرفا جهت آشنایی شما با کسب و کار مهمان و اینکه سایت هیچ مسئولیتی در قبال آن ندارد منتشر شده است. اطلاعات بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید