پرفروش ترین گوشی های پرچمدار در زمستان 2022; سلطنت بی نظیر اپل و سامسونگ!


اپل با سهم 60 درصدی از بازار پریمیوم جهانی در سه ماهه اول سال 2022، پرفروش ترین گوشی پرچمدار در زمستان 2022 شد.

طبق آمار و تحقیقات منتشر شده توسط Counterpoint، آیفون 13 همچنان به عنوان پرفروش ترین گوشی هوشمند در ماه آوریل در جهان شناخته می شود. این شرکت قبلاً داده های جدیدی را به اشتراک گذاشته است که نشان می دهد اپل 62 درصد از بازار پریمیوم جهانی را در سه ماهه اول سال 2022 به خود اختصاص داده است.

آقای بلیط

بیشتر بخوانید: بهترین گوشی های سال 2022

پرفروش ترین گوشی های پرچمدار در زمستان 2022

این مطالعه نشان می دهد که اپل در سه ماهه اول سه ماهه اول سال 2017 به بالاترین سهم خود از حق بیمه دست یافته است. علاوه بر این، علیرغم کاهش 8 درصدی فروش جهانی گوشی های هوشمند، بازار همچنان از بازار کلی گوشی های هوشمند در سه ماهه اول سال گذشته بهتر عمل کرده است. سال

اپل به لطف پرفروش ترین گوشی هوشمند جهان، 60 درصد از بازار پریمیوم را در اختیار دارد.

طبق آمار منتشر شده، اپل همچنان پیشتاز است. این بار، Counterpoint Research نشان می دهد که این سهم 60 درصدی به لطف سری آیفون 13 به اپل داده شده است که از اکتبر 2021 هر ماه پرفروش ترین مدل در جهان است.

بیشترین حجم فروش در بخش پریمیوم متعلق به اپل و سامسونگ است. آیفون 13 پرو مکس و آیفون 13 پرو با هم بیش از دو سوم فروش در بخش برتر را به خود اختصاص داده اند. البته این فروش به دلیل استفاده گسترده در آمریکا، چین و اروپای غربی با موفقیت همراه بود.

در چین، فروش گوشی های هوشمند در سه ماهه اول سال 2022، 176 درصد افزایش یافت که نشان دهنده بیش از یک پنجم ارزش بازار گوشی های هوشمند در چین در این سه ماهه است. اپل به عنوان بزرگترین برنده پس از کاهش هواوی در بازار پریمیوم ظاهر می شود. البته شایان ذکر است که بازار درجه یک در چین همچنان پتانسیل دارد.

دومین برند موفق در این مطالعه متعلق به سامسونگ است. در همین حال، سامسونگ در بخش پریمیوم جایگاه دوم را به خود اختصاص داد، سهم آن تا سال 2021 در مقایسه با عرضه سری S21 در سال 2021 به دلیل تاخیر کاهش یافت.

همانطور که در نمودارهای بالا مشاهده می کنید، اپل از 57 درصد در سه ماهه اول 2021 به 62 درصد در سه ماهه اول سال 2022 در سایه فروش آیفون 13 جهش کرد، از سوی دیگر، سامسونگ از 18 درصد در سال گذشته افزایش یافت. به 16 درصد در سال 2022 و تنها در یک سال شاهد کاهش شدید فروش از 9 درصد به 3 درصد بوده ایم.

برای اولین بار از زمان معرفی آیفون X، نسل فعلی گوشی های هوشمند اپل یعنی سری آیفون 13 دستخوش تغییراتی شده است. در این سری علاوه بر بهبود عملکرد باتری، بهبود دوربین نیز به چشم می خورد. اپل در این سری نیز رنگ جدیدی را برای هر دو مدل معمولی و پرو معرفی کرد تا فروش بیشتری داشته باشد. این شرکت قرار است تا سه ماه دیگر آیفون 14 را معرفی کند.

بیشتر بخوانید:

نظر شما در مورد پرفروش ترین گوشی های پرچمدار در زمستان 2022 چیست؟ نظرات خود را در قسمت نظرات بنویسید تکرار عنوان.

دیدگاهتان را بنویسید