پشتیبانی مداوم از Destruction AllStars


سازندگان Destruction AllStars با انتشار توییتی جدید حمایت خود را از این بازی اعلام کردند.

به تازگی و طی آخرین اخبار از این بازی، سازندگان بازی Destruction AllStars یعنی تیم Lucid Games با انتشار توییتی در صفحه رسمی توییتر خود، تعهد خود را برای حمایت از این بازی اعلام کردند. طبق اعلام رسمی سازندگان بازی، Destruction AllStars همچنان در حال توسعه است و با دریافت آپدیت های مختلف، احتمالا یکی از محصولات پیشگام سونی در راستای سیاست جدید این شرکت ژاپنی در راستای ایجاد یک سرویس زنده کار می کند. در توییت جدید سازندگان بازی می خوانیم:

طی چند ماه گذشته، ما زمان زیادی را صرف صحبت با بازیکنان Destruction AllStars و سنجش بازخورد کرده‌ایم. شروع بدی داشتیم و حالا قدم های مهمی برمی داریم. ما همچنان متعهد به حرکت رو به جلو و ارائه محتوای بیشتر برای این بازی هستیم.”

در طول انتشار بازی Destruction AllStars برای پلی استیشن 5 تا به امروز مشکلات زیادی پیرامون اثر مذکور وجود دارد. از قیمت 20 دلاری آن در کاتالوگ پلی استیشن پلاس اکسترا گرفته تا عملکرد کمتر از حد انتظار این قطعه در حالی که طرفداران منتظر بودند تا با جانشین Twisted Metal کنار بیایند. از جمله آنها پرتاب های شکست خورده برای Destruction AllStars بود. با این وجود، سازندگان بازی هرگز کار خود را رها نکرده و از ساخته خود و بازیکنان آن با مواردی مانند آپدیت های فصلی و ارائه سیزن پس های مختلف حمایت می کنند. در حال حاضر، باید منتظر ماند و دید که تیم پشتیبانی Lucid Games به دنبال چه پیشرفتی برای ساخت مذکور خواهد بود. شما چی فکر میکنید؟ آیا فکر می کنید Destruction AllStars بالاخره می تواند انتظارات را برآورده کند؟ نظر خود را در مورد زومجی بنویسید.

دیدگاهتان را بنویسید