پلی استیشن 5 در ژوئن 2022 به پردرآمدترین کنسول ایالات متحده تبدیل شد


آمار موسسه NPD نشان می دهد که PS5 سونی پردرآمدترین کنسول ایالات متحده در ژوئن 2022 است.

در میان آخرین اخبار بازی، متوجه شدیم که کنسول پلی استیشن 5 سونی بیشترین درآمد فروش را نسبت به یک پلتفرم بازی در ژوئن 2022 در ایالات متحده داشته است. ماهی نگیرتحلیلگر موسسه تحقیقاتی NPD با انتشار یک سری توییت‌های جدید، گفت که درآمد حاصل از فروش سخت‌افزار بازی نسبت به مدت مشابه سال گذشته با کاهش 8 درصدی به 371 میلیون دلار رسیده است، اما درآمد حاصل از فروش کنسول PS5 نسبت به مدت مشابه سال قبل افزایش یافته است. سال قبل

مت پیسکاتلا توییت کرد: «پلی‌استیشن 5 پرفروش‌ترین سخت‌افزار بازی در ژوئن و نیمه اول سال 2022 بود، اما نینتندو سوییچ در هر دو دوره پیشتاز بود.» در همین حال، الدن رینگ، تحلیلگر مؤسسه NPD، پرفروش‌ترین بازی ژوئن 2022 را اعلام کرد. در ایالات متحده و اکنون در میان 10 بازی پرفروش پولی تمام دوران قرار دارد.

سونی در اوایل ژوئن 2022 اعلام کرد که فروش کنسول پلی استیشن 5 به بیش از 20 میلیون دستگاه در سراسر جهان رسیده است. مجموع فروش کنسول نسل نهم سونی از مجموع فروش برخی از کنسول ها پیشی گرفته است و سونی اخیراً وعده افزایش چشمگیر موجودی پلی استیشن 5 در بازار را در ماه های پایانی سال 2022 داده است. اگرچه در حال حاضر می‌توانیم ببینیم، اما بالاترین فروش دلاری را در ایالات متحده نسبت به سایر کنسول‌ها در نیمه اول سال 2022 دارد و برای چندین ماه متوالی در صدر جدول فروش ماهانه کنسول بریتانیا قرار دارد.

دیدگاهتان را بنویسید