پنل دپارتمان انیمیشن استودیو مارول در کامیک کان از مرد عنکبوتی تا مردان ایکس و چه می‌شد


پنل انیمیشن مارول استودیوز در کامیک کان سن دیگو خبرهای هیجان انگیزی برای طرفداران دنیای سینمایی مارول داشت.

برای اولین بار، مارول استودیو پانل انیمیشن خود را در کامیک کان امسال سن دیگو برگزار کرد که شامل اولین تریلر فیلم I Am Groot بود. پخش شد و سپس اعضای میزگرد توانستند قسمت اول این انیمیشن خنده دار و کوتاه را تماشا کنند. سپس نوبت به انیمیشن های دیگر دپارتمان انیمیشن مارول استودیوز رسید که اولین اطلاعات از انیمیشن Spider-Man: Freshman Year منتشر شد که بر اساس کمیک های مرد عنکبوتی استیو دیتکو در حال ساخت است.

انیمیشن مرد عنکبوتی قرار است در سال 2024 از دیزنی پلاس پخش شود و در آن شاهد اولین سال ماجراجویی پیتر پارکر هستیم که او به مرد عنکبوتی دنیای سینمایی مارول تبدیل می شود و قبل از وقایع کاپیتان آمریکا: جنگ داخلی، زمانی که او در واقع در دبیرستان است. البته با توجه به تصاویر و توضیحاتی که منتشر شده، به نظر می رسد که این انیمیشن در دنیایی متفاوت یا چند وجهی اتفاق می افتد. در انیمیشن Spider-Man: Freshman Year شاهد حضور دکتر استرنج در Daredevil خواهیم بود و چارلی کاکس برای صداپیشگی Daredevil بازگشته است.

در انیمیشن مرد عنکبوتی، شخصیت هایی مانند هری آزبورن، آمادئوس چو، نیکو مینورو (بهترین دوست پیتر پارکر در انیمیشن)، آفتاب پرست، عقرب، لنی لینکلن، پیرومناک، شیطان سرعت، رتیل، دکتر اختاپوس، کرگدن، جادوگر، دردویل، بیایید دکتر باشیم. استرنج و نورمن آزبورن علاوه بر این، پل اف. تامپسون صداپیشگی بنتلی وایتمن در انیمیشن مرد عنکبوتی را بر عهده دارد. علاوه بر این، Spider-Man: Freshman Year برای فصل دوم تمدید شده است که Spider-Man: Sophomore Year نام دارد.

لوگوی متحرک؟  چه می شود اگر

سپس نوبت به انیمیشن What If رسید فصل دوم این سریال انیمیشنی در سال 2023 از دیزنی پلاس پخش خواهد شد.در فصل دوم سریال What If شما شاهد داستان های جدیدی مانند Hela,Odin vs Tangerine, داستانی با محوریت جاندو در واقع دادن پیتر کویل جوان به پدرش یاگو، ملاقات کاپیتان کارتر با نسخه سرباز زمستانی ناتاشا، و حضور تونی استارک در ساکار با والکری و هالک. همچنین استودیو مارول از تمدید انیمیشن What If برای فصل سوم خبر داد و تولید فصل سوم این انیمیشن هم اکنون آغاز شده است.

سپس نوبت به انیمیشن Marvel Zombies رسید که در آن شاهد نسخه زامبی بسیاری از شخصیت ها مانند Hawkeye، Captain America، Abomination، Ghost، Captain Marvel، Scarlet Witch، Okoye و Icaris خواهیم بود. علاوه بر این، شخصیت های جدیدی مانند Elena Belova، Red Guardian، Keith Bishop، Jimmy Woo، Miss Marvel و Death Dealer به عنوان شخصیت های جدید در این دنیای پر از زامبی معرفی شده اند. انیمیشن Marvel Zombies قرار است در سال 2024 از دیزنی پلاس پخش شود.

شخصیت های جدید در انیمیشن Marvel Zombies

اما خبر غافلگیر کننده این است که این سریال انیمیشنی با درجه سنی TV-MA ساخته خواهد شد، یعنی تماشای آن برای افراد زیر 17 سال توصیه نمی شود و اکنون مارول استودیو اولین انیمیشن بزرگسال خود را خواهد ساخت. در نهایت، مارول استودیوز به انیمیشن X-Men ’97 که طرفداران منتظر آن بودند رضایت داد، اما انیمیشن X-Men تا پاییز 2023 از دیزنی پلاس پخش نخواهد شد.

مگنیتو در مردان ایکس 97

در تصاویر منتشر شده شاهد حضور جهش یافته هایی مانند Rogue, Beast, Gambit, Jane Grey, Wolverine, Storm, Jubilee و Cyclops هستیم. از دیگر شخصیت‌هایی که در سری X-Men ’97 حضور دارند، می‌توان به کیبل، اسقف، مورف، نایت‌کرولر، روبرتو دا کوستا و همچنین اعضای باشگاه جهنمی مانند اما فراست، کالیستو و مگنیتو اشاره کرد که مگنیتو رهبر جدید آن خواهد بود. از مردان ایکس همچنین بولیوار تراسک در این انیمیشن شرور است. همچنین X-Men ’97 برای فصل دوم تمدید شده است.

دیدگاهتان را بنویسید