پیام های WhatsApp در شرف ذخیره شدن هستند. جعل هویت های متا تلگرام ادامه دارد!


با ارائه پیام های WhatsApp را ذخیره کنید به زودی، ارسال یک پیام و ذخیره آن برای خود در واتس اپ می تواند بسیار آسان تر از قبل شود.

کاربران اندروید گزینه های مناسب زیادی برای یادداشت برداری و ذخیره لینک ها برای دسترسی به آنها در آینده دارند. حالا می توانید بهترین برنامه های یادداشت برداری ، یا فقط به چیزی که قبلاً هر روز استفاده می کنید، مانند تلگرام یا اسلک تکیه کنید. این سرویس‌های پیام‌رسانی به شما این امکان را می‌دهند که پیام‌ها را برای بعد ذخیره کنید و در واقع برای یکدیگر پیام ارسال کنید. به نظر می رسد مسئولان واتس اپ علاقه مند به ارائه آن هستند پیام WhatsApp را ذخیره کنید و اکنون پیشرفت خود را در پیام های خصوصی آزمایش می کنند.

بیشتر بخوانید: فیلتر دائمی اینستاگرام و واتس اپ؛ زمستان سردی در انتظار کارآفرینان اینترنتی است!

امکان ذخیره پیام های واتس اپ

اگر به آن عادت ندارید، پیامک ممکن است کمی احمقانه به نظر برسد، اما کاربردهای خود را دارد. به عنوان مثال، به جای نصب یک برنامه اختصاصی مانند Pocket برای مدیریت پیوندهای وب برای بازدید مجدد، یا برنامه ای مانند Google Tasks برای نگهداری لیست های مواد غذایی، برخی از ما ممکن است WhatsApp را راه حلی انعطاف پذیرتر و راحت تر بدانیم. از آنجایی که اکنون پشتیبانی از چند دستگاه در واتس اپ در دسترس است، حتی می توانید از چت با خودتان برای انتقال فایل های کوچک بین دستگاه ها استفاده کنید.

با انتشار نسخه بتای جدید 2.22.24.2 اپلیکیشن واتس اپ اندروید، WABetaInfo ذکر شده است که آزمایش کنندگان بتا واتس اپ برای آزمایش قابلیت ذخیره پیام واتساپ دسترسی پیدا می کنند. همانطور که از نامش پیداست، واتس اپ در حال اضافه کردن یک گزینه چت است که تا حدودی گیج کننده نامیده می شود “من (شما)”.

پیام های WhatsApp را ذخیره کنید

هنگامی که روی دکمه شناور (FAB) در گوشه سمت راست پایین صفحه در واتس اپ ضربه می زنید، از شما می خواهد پیامی را به یک مخاطب جدید، یک گروه جدید یا یک انجمن جدید ارسال کنید. در زیر این گزینه ها، لیستی از تمام مخاطبین خود را که از واتس اپ نیز استفاده می کنند، مشاهده خواهید کرد. گزینه جدید در به روز رسانی های آینده برای برای خودت پیام بفرست احتمالاً در بالای لیست مخاطبین شما قرار دارد.

این ویژگی را با سایر ویژگی های واتس اپ اشتباه نگیرید، این امکان وجود دارد که در واتس اپ با استفاده از پیوند کلیک به پیام یا با استفاده از گروه واتس اپ که تنها عضو آن هستید، پیام ارسال کنید. با این حال، این روش‌ها کاملاً در حوزه راه‌حل‌ها قرار می‌گیرند تا ذاتی واقعی این کار، و خوب است که یک گزینه مستقیماً در منوی FAB نیز وجود داشته باشد. در ضمن ما این را پیشنهاد می کنیم امکان ذخیره پیام های واتس اپ به لیست چت خود پین کنید تا دسترسی به آن در برگه اشتراک‌گذاری‌ها از سایر برنامه‌ها بدون استفاده از پیوند کلیک به پیام هر بار آسان باشد.

بیشتر بخوانید:

نظر شما در مورد ذخیره پیام های WhatsApp چیست؟ نظرات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید اخبار فناوری با تکراری دنبال می کنم.

منبع: androidpolice

دیدگاهتان را بنویسید