پیراهن فصل جدید منچسترسیتی در سایت متاورس رونمایی شد [+ویدیو]


اخیراً با همکاری پوما و پلتفرم متاورس Roblox، پیراهن فصل سوم منچسترسیتی در متاورس رونمایی شد تا ارتباط بین فوتبال و متاورس را دوباره تقویت کند.

باشگاه فوتبال منچستر سیتی که تاکنون در متاورس و ارزهای دیجیتال فعال بوده است، بار دیگر به متاورس روی آورده و در اقدامی نوآورانه این لباس جدید را در این فضای نوظهور معرفی کرده است تا لباس سوم فصل جدید را معرفی کند.

نوامبر تتر

بیشتر بخوانید: روسری هوشمند منچستر سیتی حالات عاطفی مخاطب را تحلیل می کند

رونمایی از پیراهن سوم فصل جدید منچسترسیتی در متاورس

تیم جدید من سیتی توسط کالوین فیلیپس، لورا کومبز و روبن دیاز در تیزر جدیدی که توسط پوما منتشر شده است، الگوبرداری شده است. این اولین باری است که من سیتی کیت تیم خود را در Metaverse عرضه می کند و بازیکنان می توانند در تجربه سرزمین بازی با آن تعامل داشته باشند. سپس می توانید ویدیوی معرفی تیم سوم من سیتی را در متاورس مشاهده کنید:

در دو هفته اول عرضه این کیت، بازیکنانی که در مسابقات فوتبال راش و سرزمین بازی PUMA با دیگران رقابت می‌کنند و برنده می‌شوند، می‌توانند نسخه دیجیتالی رایگان کیت را دانلود کنند. علاوه بر این، همه بازدیدکنندگان این فرصت را دارند که نسخه دیجیتالی این لباس را در فروشگاه پوما در metauniverse Roblox خریداری کنند. ایوان داشکوف، مدیر فرهنگ پوما توضیح می دهد:

ما هیجان زده هستیم که تجربه Roblox خود را با PUMA و Land of Games ادامه دهیم. هیچ شریکی بهتر از منچسترسیتی و عرضه این کیت وجود نداشت تا بتوانیم با انجام کاری متفاوت و نوآورانه مرزها را کنار بگذاریم. همانطور که به آزمایش و یادگیری در فضای Web3 ادامه می دهیم، مشتاقانه منتظر استفاده از Roblox به عنوان یک پلتفرم برای ارتباط با طرفداران در هر سنی هستیم.

سرنا گاسلینگ، مدیر خرده فروشی و صدور مجوز در سیتی فوتبال گروپ، که مالک منچسترسیتی است، نیز توضیح می دهد:

بسیار هیجان انگیز است که بتوانیم اولین کیت خود را در متاورس با همکاری پوما ارائه کنیم. به عنوان یک باشگاه، ما دائماً در حال بررسی راه های جدید برای نوآوری، همکاری و استفاده از آخرین فناوری هستیم.”

باشگاه منچستر سیتی که همواره سعی داشته خود را به عنوان یک پیشگام در دنیای فوتبال و تکنولوژی نشان دهد، اخیرا اقدامات جالبی انجام داده و حتی سال گذشته اعلام کرده است که قصد دارد با همکاری سونی اولین استادیوم ورزشی را در متاورس ایجاد کند.

بیشتر بخوانید:

نظر شما در مورد رونمایی از پیراهن سوم منچسترسیتی برای فصل جدید در متاورس چیست؟ افکارتان را با ما در میان بگذارید اخبار فناوری از Tikrato دنبال کنید.

دیدگاهتان را بنویسید