پیوستن بازیگر سریال The Flight Attendant به فیلم Madame Web از دنیای مرد عنکبوتی


سونی پیکچرز اخیرا بازیگر جدیدی را برای بازی در این فیلم استخدام کرده است مادام وب داکوتا جانسون را از دنیای مرد عنکبوتی استخدام کرده است.

مدتی از فیلمبرداری و تولید می گذرد مادام وب به طور رسمی راه اندازی شد. در حال حاضر در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیونیک بازیگر دیگر به جمع بازیگران این فیلم اضافه شده است. زوسیا مامیت، بازیگر The Flight Attendant جدیدترین بازیگری است که به گروه بازیگران Madame Web از دنیای مرد عنکبوتی سونی پیوست. در حال حاضر هیچ خبری در مورد نقش مامیت در مادام وب وجود ندارد.

زوسیا مامیت در فیلم مهماندار.

علاوه بر مامیت، داکوتا جانسون به عنوان مادام وب، سیدنی سوینی، اما رابرتز، آدام اسکات، سلست اوکانر، ایزابلا مرسده و طاهر رحیمبازیگران دیگری هم هستند که برای حضور در مادام وب قرارداد همکاری با Sony Pictures امضا کرده اند. منابع نزدیک به فیلم می گویند که به دلیل قدرت ذهنی مادام وب، او باید به عنوان نسخه دکتر استرنج سونی ظاهر شود. با جی کلارکسونکارگردان دو قسمت از سریال جسیکا جونز و دو قسمت از سریال مدافعان، کارگردانی فیلم مادام وب را بر عهده دارد.

وی مسئولیت نگارش فیلمنامه این فیلم را بر عهده دارد مت سازما و برک شارپلسسازندگان سریال گمشده در فضا و فیلمنامه نویس فیلم موربیوس با هم لطفا به من بگو مامیت علاوه بر سریال خدمه پرواز در آثاری چون سریال دختران، فیلم بچه ها خوب هستند، فیلم گیلاس، فیلم اسپارتان، فیلم زیر دریاچه نقره و سریال قصه های شهر حضور داشته و بازی کرده است.

اولین نمایش فیلم مادام وب برای 6 اکتبر 2023 (14 مارس 1402) برنامه ریزی شده است. همچنین فیلم Kraven the Hunter قرار است در تاریخ 13 ژانویه 2023 (23 دسامبر 1401) اکران شود و فیلم El Muerto به عنوان اولین فیلم بر اساس دنیای مارول با محوریت یک شخصیت آمریکایی لاتین اکران خواهد شد. در 12 ژانویه 2024 (22 دسامبر 1402).

دیدگاهتان را بنویسید