پیوستن به آرون پل، کیت مارا و چند بازیگر دیگر در فصل ششم Black Mirror


نتفلیکس به تازگی اولین بازیگران را برای فصل ششم Black Mirror استخدام کرده است که شامل آرون پل و کیت مارا می شود.

اردیبهشت امسال نتفلیکس رسما به ساخت فصل ششم سریال Black Mirror چراغ سبز نشان داد. در حال حاضر در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیوناولین بازیگران فصل ششم سریال آینه سیاه مشخص شدند. طبق اخبار منتشر شده توسط ورایتی، هارون پل با سابقه بازی در سریال های Breaking Bad و West World زازی بیتز با سابقه بازی در فیلم جوکر کیت مارا با سابقه بازی در سریال House of Cards و جاش هارتنت آنها با سابقه بازی در سریال Penny Dreadful از جمله بازیگران اصلی هستند که در فصل ششم سریال Black Mirror به ایفای نقش می پردازند.

پاپا آسیدو با سابقه بازی در سریال I May Destroy You دنی رامیرز با سابقه بازی در فیلم Top Gun: Maverick اودن تورنتون با تاریخچه بازی سری This Is Us، کلارا راگارد با سابقه بازی در فیلم روح نوجوان و آنجانا واسان با داستان بازی در سریال Killing Eve، بازیگران دیگری هم هستند که در فصل ششم سریال Black Mirror حضور خواهند داشت و به ایفای نقش می پردازند. به گزارش ورایتی، فیلمبرداری و تولید فصل جدید سریال Black Mirror هم اکنون آغاز شده است.

Zazie Beetz در میان بازیگران Train Shooter

همانند 5 فصل قبل، چارلی بروکر برای ساخت فصل جدید این سریال محبوب و تحسین شده بازخواهد گشت، در حال حاضر اطلاعات بیشتری در دسترس نیست. تاکنون 5 فصل و 22 قسمت از سریال آینه سیاه بین سال های 2011 تا 2019 از شبکه 4 و سپس نتفلیکس تولید و پخش شده است. هر قسمت از سریال آینه سیاه در واقع داستانی مستقل و متفاوت را روایت می کند. همچنین در سال ۲۰۱۸ فیلم Black Mirror: Bandersnatch در نتفلیکس منتشر شد که کاربران می توانستند بر اساس تصمیمات خود مسیر داستان را انتخاب کنند.

در سال 2020، چارلی بروکر سریال مرگ تا 2020 را برای نتفلیکس تولید کرد که با واکنش های مثبت مواجه نشد و سپس سریال مرگ تا 2021 را تولید کرد. او همچنین امسال انیمیشن Cat Burglar را برای نتفلیکس تولید کرد که بینندگان می توانند جهت را انتخاب کنند. داستان. گفته می شود این آثار یکی از دلایل کمی طولانی شدن روند تولید فصل ششم سریال آینه سیاه بوده و دلیل دیگر نیز میانگین واکنش ها نسبت به فصل پنجم است.

دیدگاهتان را بنویسید