پیوستن به بازیگران جدید در فصل چهارم The Boys


آمازون از اضافه شدن بازیگران جدید به فصل چهارم سریال The Boys خبر داد. علاوه بر این، پسر میهن یکی از نقش های اصلی سریال خواهد بود.

در ژوئن سال جاری، شبکه آمازون از تمدید زودهنگام سریال The Boys برای فصل چهارم و اکنون فصل پایانی خبر داد. اخبار سینما و تلویزیونبازیگران جدیدی به فصل بعدی سریال ابرقهرمانی پسرانه اضافه شدند. والری کری با سابقه بازیگری در فیلم Blair Witch و سریال The Following که در بازی Detroit: Become Human نیز نقش کارا را بازی کرده است. سوزان هیوارد با سابقه بازی در سریال Orange Is the New Black و سریال Vinyl دو بازیگر جدید به جمع بازیگران فصل چهارم پسران اضافه شدند.

کری نقش ابرقهرمانی به نام Firecracker و هیوارد نقش شخصیتی به نام Sister Sage را در فصل چهارم Boys بازی خواهند کرد. هر دو شخصیت در کمیک های پیشران وجود ندارند و در واقع توسط نویسندگان سریال ساخته شده اند. هم تخت های کامرونبازیگر نقش رایان که پسر هوملندر است نیز از بازیگر نقش مکمل به یکی از بازیگران اصلی فصل چهارم سریال پسران ارتقا یافت و حالا شاهد حضور پر رنگ او خواهیم بود.

کامرون کروتی، والری کری و سوزان هیوارد

کارل اوربان، آنتونی استار، جک کواید، لاز آلونسو، ارین موریارتی، کارن فوکوهارا، تومر کاپون، دومینیک مک‌الیگوت، کامرون کروتی، جسی آشر، چیس کرافورد، کلودیا دامیت و کلبی مینیفی. آنها از جمله بازیگرانی هستند که انتظار می رود در فصل چهارم «پسران» حضور داشته باشند و به ایفای نقش بپردازند. مثل سه فصل گذشته اریک کریپکه، ایوان گلدبرگ و ست روگنهمچنین ساخت فصل چهارم سریال پسران را بر عهده دارند. هم در حال توسعه، یک اسپین آف از The Boys به نام Gen V است که در کالجی اتفاق می افتد این توسط Vought International ساخته شده است و دانش آموزانی با قدرت های ابرقهرمانی در آن تحصیل می کنند.

این سریال قرار است محتوایی بالغانه داشته باشد و دارای رتبه R باشد که باید به کاوش و پرداختن به زندگی این دانش آموزان بپردازد و همچنین این ابرانسان ها برای ورود رسمی به دنیای ابرقهرمانان باید توانایی های جسمی، ذهنی و اخلاقی خود را ثابت کنند. سریال Boys spin-off ترکیبی از رمان‌های The Hunger Games و آثار دانشجویی و دانشگاهی است که لحن طنز سریال Boys را نیز حفظ خواهد کرد.

دیدگاهتان را بنویسید