پیوستن به بازیگر سریال شکارچی ذهن در فیلم Mission Impossible 8


یک بازیگر جدید به تازگی به جمع بازیگران پیوسته است Mission: Impossible – Dead Reckoning Part Two با بازی تام کروز اضافه شد.

مراحل فیلمبرداری و تولید Mission: Impossible – Dead Reckoning قسمت دوم در حال حاضر در بریتانیا در حال پخش است و اکنون طبق آخرین اخبار سینما و تلویزیونبازیگر جدیدی به جمع بازیگران فیلم Mission Impossible 8 اضافه شد. هولت مک کالیبازیگر شکارچی ذهن آخرین بازیگری است که برای بازی در فیلم Mission: Impossible – Dead Reckoning Part Two با پارامونت قرارداد امضا کرده است.

شخصیت بیل تنچ با بازی هولت مک‌کالانی به بررسی یک پرونده جنایی در سریال شکارچی ذهن می‌پردازد.

مک‌کالانی در فیلم Mission: Impossible 8 نقش وزیر دفاع برنشتاین را بازی خواهد کرد. علاوه بر شکارچی ذهن، هولت مک‌کالانی در آثار دیگری مانند Lights Out، Jack Reacher: Never Go Back، Sully، Shot Caller، Greenland، Wrath of Man، The Ice Road و Nightmare Alley حضور داشته است و اخیراً در فصل دوم بازی کرده است. از سریال “بنیاد”.

مقاله مرتبط:

  • بهترین فیلم های تام کروز از مرد بارانی تا لبه فردا

تام کروز، ربکا فرگوسن، هیلی آتول، اسای مورالس، پام کلمنتیف، شی ویگهام، سایمون پگ، هنری سرنی، ونسا کربی، وینگ ریمز، کری الویس، ایندیرا وارما، راب دیلینی، چارلز پارنل و مارک گاتیس از جمله بازیگرانی هستند که در قسمت هفتم و هشتم فیلم «ماموریت غیرممکن» شرکت کردند و به ایفای نقش پرداختند. کریستوفر مک کوری، که او پیش از این کارگردانی و نگارش فیلمنامه Mission Impossible: Rogue Nation و Mission Impossible: Fallout را بر عهده داشت و برای کارگردانی و نویسندگی دو قسمتی Mission: Impossible – Dead Reckoning بازگشت.

Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One برای اکران در 14 ژوئیه 2023 برنامه ریزی شده است و پس از آن Mission: Impossible – Dead Reckoning Part Two در 28 ژوئن 2024 اکران می شود. سینماها در حال افتتاح هستند.

دیدگاهتان را بنویسید