پیوستن به کایل مک لافلین و دو بازیگر دیگر در سری Fallout


آمازون اخیراً سه بازیگر جدید از جمله کایل مک لافلین را برای حضور در Fallout استخدام کرده است.

آمازون با مشارکت Bethesda در حال ساخت است این سری اکشن زنده بر اساس سری بازی های Fallout ساخته شده و اکنون جدیدترین آنهاست اخبار سینما و تلویزیون، بازیگران بیشتری به سریال Fallout اضافه شده اند. طبق بیانیه ورایتی، کایل مک لافلین با سابقه بازی در سریال Twin Peaks و فیلم Blue Velvet زلیا مندز جونز با داستان بازی در فیلم ویران و آرون موتن با بازی در Father Stu، سه بازیگر جدید به جمع بازیگران Fallout اضافه شدند.

کایل مک لافلین

قبل از اینکه شاهد باشید بپیوندید والتون گوگینز و ال پورنل ما در سریال Fallout بودیم. اطلاعاتی از نقش این بازیگران در دسترس نیست و فقط می دانیم که گوگینز در نقش یک غول (Ghoul) و پورنل در این سریال نقش شخصیتی به نام جین را بازی می کند. جاناتان نولان و لیزا جویسازندگان سریال Westworld به عنوان تهیه کننده در این پروژه حضور دارند. جاناتان نولانخالق سریال West World باید قسمت آزمایشی یا آزمایشی مجموعه Fallout را کارگردانی کند.

علاوه بر این، جنوا رابرتسون-دوایتنویسنده مشترک کاپیتان مارول و توم ریدر گراهام وگنر، نویسنده The Office، Portlandia، Baskets و Silicon Valley، به عنوان یک فریلنسر در سری Fallout ظاهر خواهد شد. هم تاد هاواردکارگردان مجموعه Fallout به عنوان تهیه کننده اجرایی به همراه جوی و نولان در مجموعه بازی حضور دارند.

انتظار می رود فیلمبرداری و تولید Fallout در سال 2022 آغاز شود، Fallout یکی از معروف ترین و محبوب ترین بازی های نقش آفرینی است که تاکنون چندین میلیون نسخه فروش داشته است و بازی موبایل Fallout Shelter بیش از 170 میلیون بار دانلود شده است. تاد هاوارد اخیرا انتشار Fallout 5 را تایید کرده است، اما قرار نیست بعد از The Elder Scrolls VI عرضه شود.

دیدگاهتان را بنویسید