کارگردان جدید فیلم اکشن Your Name مشخص شد


کارلوس لوپز استرادا، کارگردان Blindspotting و Raya and the Last Dragon، کارگردانی Your Name را بر عهده دارد.

انیمه کارگردان نام شما ماکوتو شینکایدر سال 2016 روی پرده های سینما رفت و این انیمه مورد استقبال منتقدان و تماشاگران قرار گرفت. پس از موفقیت این انیمه، جی جی آبرامز و کمپانی ربات بد با همکاری شرکت پارامونت حق ساخت فیلم لایو اکشن بر اساس این انیمه را خرید و هم اکنون طبق آخرین اخبار سینما و تلویزیونکارگردان جدید فیلم نام تو مشخص شد.

ورایتی گزارش داد کارلوس لوپز استراداکارگردان Blindspotting، Summertime و Raya and the Last Dragon به عنوان کارگردان جدید Your Name انتخاب شده است و او در واقع جایگزین می شود. لی آیزاک چانگکارگردان مناره فیلم در این فیلم اکشن زنده است. استرادا قرار است علاوه بر کارگردانی، نسخه جدیدی از فیلمنامه را برای نام تو بنویسد.

استرادا تصمیم گرفت اوایل سال جاری استودیوی انیمیشن را به استودیوی Nexus ترک کند. او در کنار رابین هود یک فیلم انیمیشن دیگر را برای دیزنی کارگردانی خواهد کرد. اریک هایزرنویسنده فیلمنامه فیلم Lights Out و Arrival پیش نویس اولیه فیلمنامه فیلم نام تو را نوشته بود و امیلی دبلیو گوردوننویسنده فیلمنامه فیلم بیمار بزرگ، دیگر نویسنده این پروژه بود.

انیمه Your Name داستان دو نوجوان دبیرستانی به نام های Mitsuha Miyamizu و Taki Tachibana را روایت می کند که روزی به جای میتسوها در نقش تاکی و تاکی از خواب بیدار می شوند. سپس تاکی و میتسوها متوجه می شوند که بدنشان عوض شده است. فیلم اکشن زنده این انیمه باید برداشتی متفاوت از نسخه ماکوتو شینکای داشته باشد.

دیدگاهتان را بنویسید