کارگردان جدید Marvel’s Blade مشخص شد


استودیو مارول بالاخره یک کارگردان جدید پیدا کرد Blade با بازی ماهرشالا علی برداشته شده است تا فیلم برای فیلمبرداری سال آینده آماده شود.

مهر امسال بود بسام طارق، کارگردان فیلم Blade، اعلام کرد که از کارگردانی این فیلم کناره گیری کرده است و استودیو مارول از آن زمان به دنبال استخدام یک کارگردان جدید برای فیلم مورد انتظار دنیای سینمایی مارول است. در حال حاضر در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، کارگردان جدید فیلم Blade تعیین شده است. مارول استودیو رسما جان دمنگهاین کارگردان فرانسوی الجزایری را به عنوان جانشین طارق برای کارگردانی فیلم Blade انتخاب و استخدام کرد.

جان دمنگه

ایان دیماند کارگردانی سال 71 و ریک پسر سفید را در کارنامه کاری خود و همچنین کارگردانی 3 قسمت از عدالت جنایی، چهار قسمت از پسر برتر، پنج قسمت از مجموعه مردگان و یک قسمت از کشور لاوکرافت را بر عهده داشت. او همچنین نامزد دریافت جایزه امی برای سریال های درام برجسته به عنوان تهیه کننده در لاوکرافت کشور شد.

مایکل استاربری، نویسنده سریال When They See Us نیز برای نوشتن نسخه جدیدی از فیلمنامه Blade استخدام شده است. ماهرشالا علیاین بازیگر که برای بازی در فیلم های Moonlight و Green Book برنده دو جایزه اسکار شده است، قرار است در ریبوت Blade نقش اریک بروکس را بازی کند. دیلروی لیندو و آرون پریس بازیگران دیگری نیز حضور دارند که در Blade حضور دارند. همچنین قابل انتظار است کیت هرینگتون او برای بازی در نقش دین ویتمن، با نام مستعار شوالیه تاریکی در فیلم Blade، بازگشت.

فیلم Blade برای اکران در تاریخ 6 سپتامبر 2024 (16 سپتامبر 1403) برنامه ریزی شده است. فیلمبرداری و تولید این فیلم قرار است از سال 2023 در آتلانتا آغاز شود.

دیدگاهتان را بنویسید