کرت راسل و پسرش در حال پیوستن به سریال گودزیلا در شبکه اپل هستند


کرت راسل و وایات راسل جدیدترین بازیگرانی هستند که پس از قرارداد اپل در مجموعه فیلم گودزیلا ظاهر شدند.

مدتی پیش تصویربرداری و ساخت سریال بدون نام گودزیلا رسما آغاز شد. حالا با توجه به دومی اخبار سینما و تلویزیونبازیگران بیشتری به سریال گودزیلا اضافه شدند. کرت راسل با سابقه بازیگری در The Hateful Eight و Guardians of the Galaxy Vol. 2 با هم راسل سفیدپسرش با سابقه بازی در شاهین و سرباز زمستان و زیر پرچم بهشت، دو بازیگر جدیدی هستند که به جمع بازیگران سریال گودزیلا اضافه شده اند.

در حال حاضر اطلاعاتی در مورد نقش کرت راسل و وایت راسل در دست است سریال گودزیلا و تایتان ها که در کانادا تولید می شود به پایان رسید در دسترس نیست، اما می توانیم انتظار داشته باشیم که نقش های آنها در سریال گودزیلا نیز پدر و پسر باشد. همچنین پدر و پسر، دویدن و غیره، کریسی کالمونز، آنا ساوایی، الیزا لاسوفسکی و جو تیپتبازیگران دیگری نیز در سریال گودزیلا حضور دارند و به ایفای نقش خواهند پرداخت.

فیلم Godzilla Roars Godzilla 2014

وقایع مجموعه گودزیلا پس از وقایع نبرد گودزیلا و تایتان ها در سانفرانسیسکو رخ می دهد که بسیاری از شهر را ویران کرد. گودزیلا اکنون که با این واقعیت تکان دهنده مواجه شده است که هیولاها واقعی هستند، روی خانواده ای تمرکز می کند که برای کشف اسرار پنهان و میراثی که به سازمان مرموز Monarch مرتبط است، سفر و ماجراجویی را آغاز می کنند.

شک نکنکارگردان سریال WandaVision به تازگی به سریال Godzilla and Titans اضافه شده است و قرار است دو قسمت اول سریال گودزیلا را کارگردانی کند. شکمن علاوه بر کارگردانی به عنوان تهیه کننده اجرایی سریال گودزیلا و تایتان ها نیز فعالیت خواهد کرد. به گفته اپل، کریس بلکنویسنده سریال Star Trek: Enterprise و سریال Outcast مجری سریال Godzilla and the Titans است.

دهکده سیاه جناح مات، جوبی هارولد، توری تونل، هیرو ماتسوئوکا و تاکاماسا آریتا او همچنین تهیه کننده اجرایی سریال گودزیلا خواهد بود. همچنین، دنباله فیلم Godzilla vs. کنگ که هنوز عنوانی برای آن در نظر گرفته نشده است در تاریخ 15 مارس 2024 (25 مارس 1402) در سینماها اکران خواهد شد و تمرکز این فیلم بر روی کینگ کنگ خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید