کریستال داینامیکس درخواست های طرفداران را برای احیای Legacy of Kain شنیده است


Crystal Dynamics اعلام کرده است که به وضوح درخواست های طرفداران برای احیای سری Legacy of Kain را شنیده است.

از آنجایی که استودیو Crystal Dynamics توسط Embriser Group خریداری شد، فرصتی برای احیای بسیاری از بازی های قدیمی و فراموش شده این سازنده در آینده وجود دارد. البته Crystal Dynamics در حال حاضر روی نسخه بعدی Tomb Raider کار می کند و همچنین با استودیوی مایکروسافت The Initiative برای توسعه راه اندازی مجدد Perfect Dark همکاری می کند. با این حال، پروژه ای که طرفداران دسته جمعی خواستار احیای آن هستند، سریال فانتزی Legacy of Kain است.

مجموعه برنده جایزه Legacy of Kain توسط امی هنیگ، خالق Uncharted در سال 1997 ساخته شد و نزدیک به دو دهه است که نسخه جدیدی از آن ندیده است. با این حال، کریستال داینامیکس اخیراً نظرسنجی را برای سنجش علاقه بازیکنان به احیای Legacy of Kain انجام داده است و از طرفداران خواسته تا نظرات خود را در مورد گزینه‌های بازسازی، راه‌اندازی کامل، ریمستر یا دنباله سری بیان کنند.

شخصیت اصلی بازی Legacy of Kain

اکنون به نظر می رسد که پاسخ بازیکنان به این نظرسنجی مثبت بوده است و کریستال داینامیکس در پاسخ به آن اعلام کرده است که خواسته های هواداران را بلند و واضح می شنود. در همین راستا، فیل راجرز، مدیرعامل کریستال داینامیکس، طی گزارش مالی اخیر گروه امبریزر گفت:

ما می‌خواستیم دیدگاه جامعه بازیکنان را در مورد انتظارات ما از بازگشت به سرزمین Nosgoth و احیای نماد Legacy of Kain IP بدست آوریم. در گذشته، ما شاهد بودیم که نظرسنجی‌ها معمولاً بین 1000 تا 3000 پاسخ دریافت می‌کردند، اما وقتی از بازیکنان در مورد احیای Legacy of Kain سؤال کردیم، بیش از 100000 پاسخ دریافت کردیم. 73000 بازیکن این نظرسنجی را به طور کامل تکمیل کرده اند و اگر شما یکی از آنها هستید، بسیار سپاسگزاریم.

این مطالعه تلاش بسیار خوبی بود. چون در مقیاس بسیار وسیع انجام شد. ما شاهد اشتراک‌گذاری اخبار این تحقیق در پلتفرم‌های اجتماعی و مطبوعات بوده‌ایم، و ما واقعاً احساس کردیم که این یک راه عالی برای زنده کردن Legacy of Kain برای طرفداران پرشور رایانه‌های شخصی و کنسول‌های آن است. مطمئن باشید، ما صدای شما را با صدای بلند و واضح می شنویم و همچنان شما را در مورد احتمال احیای سری Legacy of Kain به روز خواهیم کرد.”

شخصیت اصلی بازی Legacy of Kain و شمشیر جادویی آبی

البته این گفته کریستال داینامیکس در مورد معرفی یک بازی جدید نیست، اما در عین حال کاملا مشخص است که این استودیو به طور جدی به فکر احیای سری Legacy of Kain است. در اوایل سال جاری، Embriser Group اعلام کرد که پس از خرید کریستال داینامیک و ایدوس مونترال از اسکوئر انیکس، نه تنها آی‌پی‌های متعلق به این سازندگان دنباله‌ای خواهند داشت، بلکه امکان بازسازی، ریمستر یا اسپین‌آف نیز وجود دارد.

شما می توانید نظر خود را در مورد این خبر با تیم زومجی و سایر کاربران در میان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید