کریس ایوانز به دنیای جنگ ستارگان علاقه مند است


کریس ایوانز بازیگر کاپیتان آمریکا در مصاحبه اخیر خود گفته است که دوست دارد در یک فیلم یا سریال جنگ ستارگان ظاهر شود.

کریس ایوانز او که در طول سال‌ها به خاطر نقش کاپیتان آمریکا در دنیای سینمایی مارول شناخته می‌شود، اکنون نقشی کاملا متفاوت بازی می‌کند. اکنون طبق آخرین اخبار سینما و تلویزیوناین بازیگر محبوب علاقه خود را برای حضور در دنیای جنگ ستارگان اعلام کرده است. ایوانز در مصاحبه ای با MTV News در حاشیه تور تبلیغاتی انیمیشن لایت یر در مورد حرفه خود و نقش شرور خود در “مرد خاکستری” صحبت کرد و به ابراز علاقه خود برای شرکت ادامه داد.

ایوانز در مصاحبه ای گفت: من عاشق جنگ ستارگان هستم و تمام تلاشم را برای بازی در این سریال انجام می دهم. حتی اگر قرار باشد نقش من Stormtrooper باشد، خوشحال می شوم که آن را بازی کنم. حتی حاضرم نقش ووکی را بازی کنم.» البته چندین پروژه تلویزیونی و سینمایی «جنگ ستارگان» در دست ساخت است و او بالاخره می تواند در یکی از این پروژه ها به آرزویش برسد. برخی معتقدند رابطه خوب ایوانز با تایکا وایتی و کوین فیگی می تواند منجر به حضور او در یکی از دو فیلم جدید جنگ ستارگان شود.

کریس ایوانز در نقش کاپیتان آمریکا در فیلم Avengers: End of the Moulnier Hammer Game.

بعد از MCU، ایوانز در فیلم هایی مانند The Red Sea Diving Resort، Knives Out و Defending Jacob ظاهر شد و همچنین در فیلم های Free Guy و Don’t Look Up به عنوان بازیگر افتخاری بازی کرد. ایوانز در انیمیشن Lightyear نقش صداپیشه را ایفا کرد که اجرای آن مورد تحسین منتقدان قرار گرفت. در ادامه ایوانز را در نقش شرور و شرور فیلم مرد خاکستری نتفلیکس به کارگردانی برادران روسو خواهیم دید.

او اخیراً در فیلم Ghosted برای Apple TV Plus بازی کرد که در آن با Anna de Armas شریک شد. ایوانز همچنین قرار است در Red One برای آمازون بازی کند و با دواین جانسون شریک شود. پروژه آرتمیس یکی دیگر از کارهای آینده ایوانز است که در آن دوباره با اسکارلت جوهانسون بازی خواهد کرد و دوباره با اپل همکاری خواهد کرد. ایوانز همچنین گفت که اگر این فرصت را داشته باشد به دنیای سینمای مارول بازخواهد گشت.

دیدگاهتان را بنویسید