کلیپ پایان جلسه سرنا امینی در اینستاگرام سر و صدای زیادی به پا کرد [+فیلم]


کلیپ پایان قرار ملاقات سرنا امینی جنجالی شد. در شبکه های اجتماعی بسیار مورد توجه قرار گرفت و بازتاب گسترده ای داشت. برای بررسی بیشتر این موضوع با این مقاله ادامه دهید.

ویدیوی منتشر شده از موزیک ویدیو جدید سرنا امینی با عنوان «پایان ملاقات» به یکی از داغ ترین ویدیوهای اینستاگرام تبدیل شده است.

قیمت روز گوشی در بازار ایران

سرنا امینی متولد 7 دی ماه 1372 در شهر مشهد است که یک چهره برنده و اینستاگرامی است. سوابق تحصیلی او در زمینه عکاسی دیجیتال است که او را به خاطر ساخت فیلم های طنز در شبکه های اجتماعی و اینستاگرام به شهرت رسانده است. ضمن اینکه پیشنهاد کار حرفه ای در زمینه بازیگری دارد و مادر هم هست.

کلیپ پایان جلسه سرنا امینی سروصدا به پا کرد [+فیلم]

سرنا امینی بازیگر و کمدین اینستاگرامی یکی از چهره های پرطرفدار فضای مجازی است که با انتشار ویدئوهای خنده دار و ایفای نقش های مختلف در ویدئوهایش.

چند ماه پیش فیلمی به نام فیلم رقص سرنا امینی در فضای مجازی منتشر شد که دردسرهای زیادی را برای این وبلاگ نویس معروف به وجود آورد. این فیلم همچنان دست به دست هم می دهد و جنجال های زیادی به پا کرده است.

کلیپ پایان تاریخ سرنا امینی را در ادامه ببینید:

او اخیرا به صورت حرفه ای بازیگری کرده و در چندین تئاتر روی صحنه رفته است. سرنا چند سال پیش ازدواج کرد و چندین ویدیو با همسرش گرفت. ثمره ازدواج آنها یک پسر است. ماجرای آشنایی او با همسرش مربوط به زمانی است که سرنا در یک آتلیه عکاسی مشغول به کار بود و در آنجا از طریق یک زن آشنایی خود را با همسرش آغاز کرد و پس از سه بار خواستگاری این دو با یکدیگر ازدواج کردند. خانم او را به همسرش معرفی می کند.

بیشتر بخوانید:

.

دیدگاهتان را بنویسید