کنفرانس اقتصاد بلاک چین استانبول: بازار ارزهای دیجیتال در وضعیت خوبی قرار دارد


کنفرانس اقتصادی بلاک چین استانبول پس از دو سال غیبت دوباره برگزار شد. بسیاری از فعالان بازار ارزهای دیجیتال مانند مایکل سیلور و داوینچی جرمی در این کنفرانس حضور داشتند.

چهارمین کنفرانس اقتصاد بلاک چین استانبول (BE2022) در هتل مجلل هیلتون بومونتی استانبول برگزار شد. این کنفرانس نسبت به دوره های قبلی پیشرفت چشمگیری داشت.

تتر نوامبر

در کنفرانس اقتصاد بلاک چین استانبول چه گذشت؟

کنفرانس قبلی اقتصاد بلاک چین در سال 2020 در مرکز کنوانسیون WOW برگزار شد. این کنفرانس در منطقه سخت استانبول برگزار شد. انتشار ویروس کووید 19 نیز تأثیر منفی بر نحوه برگزاری کنفرانس داشت.

کنفرانس اقتصاد بلاک چین استانبول: بازار ارزهای دیجیتال در وضعیت خوبی قرار دارد

هدف اصلی مرکز کنفرانس WOW میزبانی رویدادهای بزرگ بود. جامعه کریپتو در سال 2019 به اندازه کافی بزرگ نبود که بتواند کل فضای مرکز همایش را پر کند، بنابراین کنفرانس BE2020 تجربه ای شبیه به یک سفر دو روزه به شهر ارواح را به شرکت کنندگان داد.

بر خلاف کنفرانس 2020، شرکت کنندگان Blockchain Economy Istanbul 2022 این اجلاس را پر جنب و جوش و پرانرژی توصیف کردند که تقریباً از هر جنبه کاملاً برعکس BE2020 است. این اولین رویداد بین المللی ارزهای دیجیتال و بلاک چین از زمانی است که ترکیه محدودیت های ممنوعیت سفر خود را لغو کرد. اعضای جامعه کریپتو از کشورهای غربی و شرقی در این کنفرانس حضور داشتند.

غیبت بایننس در کنفرانس استانبول

تعداد زیادی از شرکت های داخلی و بین المللی در کنفرانس استانبول 2022 حضور داشتند که نکته قابل توجه این کنفرانس عدم حضور چهره های بزرگ در دنیای ارزهای دیجیتال مانند Binance، Houbi و FTX بود. لوگوی شرکت های معروفی مانند Kocoin، Bitmax، Bitgate، Gate.io و Uphold سالن اصلی را پر کرده بود. علیرغم مشکلات اخیر، شبکه گاری حامی کل کنفرانس است.

در طول این رویداد 2 روزه، سالن اصلی هرگز شاهد یک لحظه کسل کننده نبود. مردم پس از دو سال تعطیلی و ممنوعیت سفر، عمدتاً برای ایجاد شبکه و توسعه تیم در کنفرانس استانبول شرکت کردند. برخی از نام‌های برجسته مانند مایکل سیلور از MicroStrategy و داوینچی جرمی در سخنرانی اصلی بودند، اما بیشتر برنامه توسط سخنرانان محلی یا منطقه‌ای رهبری می‌شد.

پس از چند ساعت شرکت کنندگان در کنفرانس علاقه خود را به تفسیر همزمان سخنرانی ها از دست دادند و به قسمت اصلی سالن بازگشتند. در سالن اصلی، مجسمه غول پیکر یک سگ سامورایی با الهام از بازی بتل رویال از آنها استقبال کرد. لحظه مثبت این همایش حضور سخنرانان برای پاسخگویی به سوالات شرکت کنندگان پس از سخنرانی بود.

ویروس کرونا مانع توسعه ارزهای دیجیتال نخواهد شد

کوین تلگراف با برخی از سخنرانان اصلی کنفرانس در ترکیه مانند لو یو، رئیس آزمایشگاه کوکوین و همچنین بن کاسلین، مدیر صرافی AAX تماس گرفت. کنفرانس اقتصاد بلاک چین استانبول برای توسعه دهندگان جوان و با استعداد ترکیه بسیار مفید بود. در طول این رویداد، علی دورسون اکوسیستم بازی بلاک چین Ratic را معرفی کرد. Aybars Dorman همچنین دامنه جدید Metavest را معرفی کرد که دیدگاه جدیدی را در مورد امور مالی غیرمتمرکز (DeFi) ارائه می دهد.

در مورد کنفرانس بلاک چین دو نکته مهم وجود دارد. اولین نکته عدم تأثیر کرونا بر توسعه ارزهای دیجیتال است. همه گیری COVID-19 نتوانسته رشد اکوسیستم رمزنگاری را مختل کند.

بسیاری از شرکت کنندگان در Blockchain Economy Istanbul 2022 اولین تجربه شبکه سازی خود را با سایر بخش های صنعت داشتند. دومین نکته مهم عدم تاثیر نوسانات قیمت ارزهای دیجیتال بر مثبت بودن اکوسیستم ارزهای دیجیتال است. تجربه نشان می دهد که هر چقدر هم که بازار کریپتو نزولی باشد، نوسانات قیمت نمی تواند روند کلی و مثبت توسعه ارزهای دیجیتال را زیر سوال ببرد.

با هر اتفاقی که افتاد، Blockchain Economy Istanbul 2022 ثابت کرد که صرف نظر از شرایط بازار، اکوسیستم کریپتو آماده جذب سرمایه برای رشد بیشتر است. رشد این بازار به پول، انرژی و زمان نیاز دارد.

بیشتر بخوانید:

نظر شما در مورد کنفرانس اقتصاد بلاک چین استانبول چیست؟ لطفا نظرات خود را در قسمت نظرات بنویسید تکراری آن را به اشتراک بگذارید

منبع: کوین تلگراف

دیدگاهتان را بنویسید