کووید-19 یک ویروس آزمایشگاهی است. ویروس کرونا توسط انسان ساخته شده است!


99.9 درصد از ویروس کرونا آزمایشگاهی در آزمایشگاه های آلمان تولید می شود. این تحقیق سه دانشمند آلمانی است.

3 دانشمند آلمانی در مطالعه ای که نشان می دهد شواهدی از وجود یک ویروس آزمایشگاهی پیدا کرده اند 99.9 درصد از ویروس کرونا تولید شده در آزمایشگاه روش‌های مورد استفاده برای ایجاد ویروس کرونا نیز به روشی بسیار مشابه توسط آزمایشگاه‌های ویروس‌شناسی تخصصی برای تولید ویروس‌های مصنوعی استفاده می‌شود.

بیشتر بخوانید: تولید واکسن ضد سرطان با فناوری واکسن کرونا؛ وعده نویدبخش بیونتک

کووید 19 یک ویروس آزمایشگاهی است

والنتین پورتال، یکی از دانشمندان این پروژه، که دکترای خود را در ایمونولوژی در سال 2022 دریافت کرد، به کانال تلویزیونی NTV گفت:

نتایج ما نشان می دهد که این ویروس 99.9 درصد ساخته شده است و می تواند نسخه مهندسی شده یک ویروس طبیعی باشد.

وی همچنین گفت: ویروس کرونا یک ویروس عمدی اصلاح شده ژنتیکی است. این دانشمند درباره ویروس کرونا آزمایشگاهی گفت:

روش های مورد استفاده برای ایجاد ویروس کرونا به روشی بسیار مشابه توسط آزمایشگاه های تخصصی ویروس شناسی برای تولید ویروس های مصنوعی استفاده می شود.

ویروس آزمایشگاهی

وی ادامه داد: او از همین روش ها در کارهای روزمره خود استفاده می کند، اما از طریق آنها قصد دارد داروهای پروتئینی “کاملا بی ضرر” برای درمان بیماری های مرتبط با ایمنی بدن تولید کند. ژنوم Sars-CoV-2. پرونتیل در این باره توضیح داد:

این الگویی است که به طور منظم در ژنوم ویروس تکرار می شود. آزمایشگاه‌هایی که ویروس‌های DNA مانند Sars-CoV-2 را به‌طور ژنتیکی تغییر می‌دهند، ابتدا مواد ژنتیکی را از واحدهای سازنده DNA فردی جمع‌آوری می‌کنند و الگوهای مختلف در نزدیکی اتصالات این بلوک‌های ساختمانی اساسی باقی می‌مانند.

پرونتیل و همکارانش ژنوم ویروس های مصنوعی شناخته شده و ویروس های طبیعی را مقایسه کردند. وی در این باره گفت: در این ویروس‌های طبیعی، مکان‌های شناسایی به‌طور کاملاً تصادفی توزیع می‌شوند، در حالی که در موارد مصنوعی همیشه با الگوی خاصی ظاهر می‌شوند و این الگو در ویروس سارس-کوو-2 اما در ویروس‌ها وجود دارد. این خوب نیست.”

بیشتر بخوانید:

آیا فکر می کنید کووید-19 یک ویروس آزمایشگاهی است؟ نظرات خود را در این مورد با تکراری و با سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید