گسترش پذیرش ارزهای دیجیتال؛ خطوط هوایی اروپایی بیت کوین را به عنوان یک روش پرداخت پذیرفته است


Vueling خطوط هوایی با استفاده از BitPay و UATP، ارزهای دیجیتال شبا، دوج کوین و بیت کوین به عنوان روش پرداخت. این گام دیگری در جهت گسترش پذیرش ارزهای دیجیتال است.

آقای بلیط

بر اساس بیانیه مطبوعاتی منتشر شده توسط Universal Air Travel Plan (همچنین به عنوان UATP) در 16 ژوئن، خطوط هوایی Vueling رسما ارزهای رمزنگاری شده Shiba، DodgeCoin و Bitcoin را به عنوان روش پرداخت خود پذیرفته است. این ویژگی که با همکاری UATP و BitPay توسعه یافته است، به کاربران این امکان را می دهد تا از رمزهای عبور معتبر جهانی برای خرید بلیط هواپیما و سایر خدمات مرتبط استفاده کنند.

پذیرش ارزهای دیجیتال شیبا، دوج کوین و بیت کوین را گسترش دهید

پذیرش پرداخت های ارز دیجیتال توسط خطوط هوایی ارزان قیمت در ماه های اخیر ادامه داشته است. هر ساله شرکت های بیشتری از ارزهای دیجیتال به عنوان راهی برای پرداخت هزینه خدمات و محصولات خود استفاده می کنند.

گسترش پذیرش ارزهای دیجیتال؛  خطوط هوایی اروپایی بیت کوین را به عنوان یک روش پرداخت پذیرفته است

Vueling به عنوان یک شرکت تابعه از International Holding International Airlines Group و دومین شرکت هواپیمایی بزرگ در اسپانیا، سالانه بیش از 30 میلیون مسافر را دریافت می کند. این شرکت هواپیمایی به 122 مقصد در سراسر جهان پرواز می کند. این شرکت به لیست شرکت هایی که از ارزهای دیجیتال پشتیبانی می کنند اضافه شد.

یکی از شرکت هایی که Vueling را به پذیرش شیبا، دوج کوین و بیت کوین ساخت، UATP نام داشت. فناوری UATP به طور گسترده در صنعت هوانوردی استفاده می شود. مصرف‌کنندگان می‌توانند پس از مشاهده بلیط، با استفاده از کیف پول خود با ارز دیجیتال، آن را پرداخت کنند. ارزهای رمزپایه پشتیبانی شده توسط Vueling عبارتند از BTC، DOGE، SHIB و دیگر ارزهای رمزپایه محبوب موجود در بازار.

BitPay، واسطه پرداخت‌های ارز دیجیتال در شرکت‌ها

بیت پی قبلاً خود را به عنوان یک اپراتور عمده پرداخت از طریق ارزهای رمزنگاری شده تثبیت کرده است. این شرکت به آرامی در حال تبدیل شدن به محرک اصلی فرآیند پذیرش ارزهای دیجیتال در بین شرکت ها است. اخیراً، شرکت پردازش پرداخت بلاک چین چینی موفق شد نهادهایی مانند غول ساعت Tag Huer، آژانس مسافرتی لوکس Taylor Travel Management و شرکت خدمات Camper & Nicholson را به پایگاه مشتریان خود اضافه کند.

سیاست های رفتار BiyPay تا حد زیادی تعریف شده است. هر فناوری پیشرفته ابتدا به طبقه ثروتمند جامعه معرفی می شود و سپس در بین مردم رواج پیدا می کند. مکانیسم BitPay از الگوی مشابهی پیروی می کند.

بیشتر بخوانید:

نظر شما در مورد گسترش پذیرش ارزهای دیجیتال چیست؟ لطفا نظرات خود را با تکراتو و سایر کاربران در قسمت نظرات به اشتراک بگذارید.

منبع: u.today

دیدگاهتان را بنویسید