یارانه معوقه اردیبهشت و خرداد را می توان در هر زمان پرداخت کرد!


آخرین گزارش ها از واریز یارانه معوق فروردین و خرداد به حساب معارتزان و بازماندگان یارانه خبر می دهد. سازمان دریافت کننده کمک هزینه می تواند کمک مالی معوقه را در هر زمانی واریز کند. یارانه ای که در واقع بدهی دولت به مردم در اردیبهشت و خرداد است.

معترضان و بازماندگانی که واجد شرایط بودن آنها برای کمک هزینه جدید تایید شده است، باید منتظر باشند تا معوقات کمک هزینه در هر زمانی پرداخت شود. طبق آخرین اخبار، پرداخت مطالبات معترضان و بازماندگان در مرحله سازش بانکی است.

نوامبر تتر

پرداخت یارانه های معوق اردیبهشت و خرداد

پس از اجرای طرح اصلاح ارز ترجیحی، دولت مبلغ جدیدی را به عنوان یارانه دهک اول تا نهم جامعه در نظر گرفت. در این طرح سه دهم اول 400 هزار تومان و شش دهم بعدی 300 هزار تومان یارانه دریافت می کنند.

یارانه معوقه اردیبهشت و خرداد را می توان در هر زمان پرداخت کرد!

در روند اجرای این طرح شهروندان در دو گروه قرار گرفتند. گروه اول افرادی هستند که در لیست آماری وزارت رفاه اجتماعی بودند و یارانه دریافت کردند. اما از جمع یارانه بگیران (معترضین) بیرون آمده بودند. دسته دوم افرادی هستند که وضعیت درآمد آنها برای وزارت رفاه اجتماعی مشخص نیست. به این گروه (بازماندگان) یارانه پرداخت نشد.

ماجرا از این قرار است که دولت یارانه اردیبهشت ماه را به معترضان پرداخت کرد. اما تا زمانی که صلاحیت تایید نشده بود، انصراف مجاز نبود. مقرر شد مبلغ بلوکه شده اردیبهشت ماه به همراه مبلغ پرداخت نشده خردادماه همزمان با پرداخت یارانه تیرماه به حساب این شهروندان واریز شود.

اما برای گروه دوم یا یارانه های باقی مانده باید گفت که یارانه معوق اردیبهشت و خرداد به آنها پرداخت نشده است. اما دولت قول داده است که در صورت رسیدگی و ورود آنها، یارانه معوقه از اردیبهشت ماه به حساب آنها واریز خواهد شد.

همانطور که مشاهده می شود یارانه تیرماه به حساب معترضان و بازماندگان یارانه واریز شده است و یارانه معوقه اردیبهشت و خرداد هر لحظه قابل پرداخت است.

سازمان ارجاع کمک های مالی اعلام کرد اعتبار مشکلی ندارد و فقط باید هماهنگی های بانکی انجام شود.

بیشتر بخوانید:

نظر شما در مورد واریز کمک معوقه اردیبهشت و خرداد به حساب معترضان و بازماندگان کمک هزینه چیست؟ نظرات خود را در بخش نظرات به اشتراک بگذارید تکراری آن را به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید