یارانه مهر چه زمانی قابل برداشت است؟


کمک هزینه نقدی حمایت معیشتی مرحله 140 بر اساس تخریب اعلام شده توسط وزارت تعاون، کار و رفاه…

يارانه مهر ماه كي قبل برحد است؟يارانه مهر ماه كي قبل برحد است؟

سازمان هدفمندسازی یارانه ها طی اطلاعیه ای اعلام کرد: یارانه نقدی مرحله یکصد و چهل و یکم کمک معیشتی براساس اعشار اعلام شده از سوی وزارت تعاون، کار و رفاه طبق روال عادی به حساب سرپرستان خانوار واریز و قابل انجام است. دانلود از نیمه شب امروز (چهارشنبه، 20 اکتبر).

به گزارش ایلانا، بر این اساس اگر سرپرستان خانوار جزو دهک های اول تا سوم باشند به ازای هر نفر 400 هزار تومان و اگر جزو دهک های چهارم تا نهم باشند به ازای هر نفر 300 هزار تومان واریز می شود. به حساب آنها.

همچنین سرپرستان خانوارهایی که قبلاً وام 10 میلیون ریالی دریافت کرده اند، اقساط این تسهیلات از مبلغ واریز شده به حساب آنها کسر می شود.

این سازمان گزارش داد که در این مرحله سرپرستان خانوارهایی که یارانه نقدی آنها در اردیبهشت ماه قطع شده و در صورت بررسی انجام شده توسط وزارت رفاه، درخواست تجدیدنظر خود را در سامانه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی ثبت کردند. آنها در میان ده ها. در صورت کسب رتبه اول تا نهم، یارانه مهر ماه را طبق اعشار اعلامی به همراه معوقات یارانه دریافت می کنند.

همچنین افرادی که تا مهرماه برای دریافت یارانه ثبت نام نکرده اند، در صورت حضور در دهک های اول تا نهم، یارانه مهرماه را به همراه معوقات یارانه دریافت می کنند.

متقاضیان تجدید نظر در عشرهای اعلامی و افرادی که یارانه آنها از اردیبهشت 1401 کاهش یافته است می توانند در سامانه اطلاع رسانی وزارت تعاون، کار و رفاه به نشانی https://hemayat.mcls.gov ثبت نام یا پیگیری کنند. ir یا با شماره 09200006369 تماس بگیرید.

ثبت نام برای افرادی که هنوز کمک هزینه نقدی دریافت نکرده اند یا متقاضیان جدید کمک هزینه هستند ادامه دارد. این افراد می توانند با مراجعه به سایت پنجره خدمات هوشمند ملی به نشانی https://my.gov.ir، خانواده خود را ثبت کنند.

برای ثبت نام در این سامانه همراه داشتن شماره تلفن همراه سرپرست خانوار، کد ملی، کدپستی، تاریخ تولد و شماره حساب بانکی سرپرست خانوار متقاضی جدید یا یارانه الزامی است. بازمانده

متولیان تعیین شده برای اطلاع از آخرین وضعیت ثبت نام خود نیز می توانند کد دستوری #43857*4* (4 ستاره، 4 ستاره، 43857 ستاره، کد ملی مربع) را با شماره تلفن همراه خود شماره گیری کنند.

دیدگاهتان را بنویسید