یک نویسنده برنده اسکار به فیلم جان ویک جدید آنا دی آرماس اضافه شد


آنا د آرماس در مصاحبه جدید خود تایید کرد که او باعث این اضافه شدن شده است شوید زمرد به تیم نویسندگان بالرین اسپین آف جان ویک است.

آگوست 2018 بود که ساخت یک فیلم اسپین آف بر اساس دنیای جان ویک رسما تایید شد که این فیلم بالرین نام خواهد داشت. علاوه بر این، نوامبر گذشته مشخص شد که آنا آرماس در حال مذاکره نهایی برای بازی در قسمت جان ویک است. اکنون در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیوننویسنده دیگری به این فیلم اکشن اضافه شده است. آنا دی آرماس در مصاحبه ای با مجله Elle فاش کرد که او باعث شده است شوید زمرد برای نوشتن فیلمنامه بالرین استخدام شوید.

فنل برای نوشتن فیلمنامه یک زن جوان امیدوارکننده برنده جایزه اسکار بهترین فیلمنامه اورجینال شد. شی هیتن، فیلمنامه نویس John Wick: Chapter 3 – Parabellum، برای کمک به نوشتن فیلمنامه فیلم اکشن بالرین. آرماس می گوید برایش مهم بود که یک نویسنده زن در این پروژه داشته باشد. لن وایزمن، کارگردان فیلم Underworld و Total Recall کارگردانی Balerina را بر عهده داشت.

امرالد فنل، کارگردان فیلم زن جوان امیدوارکننده

امرالد فنل علاوه بر نگارش فیلمنامه زن جوان نویدبخش، تهیه کنندگی و نگارش فیلمنامه فصل دوم سریال Killing Eve را نیز برعهده داشته است و به تازگی وظیفه نگارش فیلمنامه Zatanna را برای دی سی بر عهده گرفته است. فنل در حال حاضر کارگردانی و نویسندگی فیلمنامه Saltburn را بر عهده دارد که در حال فیلمبرداری است و در آن نقش آفرینی می کند. جنگجوی پایک، بری کیوگان و ژاکوب الوردی هستند. او به تازگی در فیلم باربی جلوی دوربین رفته است.

فیلم John Wick: Chapter 4 برای اکران در 24 مارس 2023 (4 آوریل 1402) برنامه ریزی شده است. ساخت John Wick 5 نیز تایید شده است. با این حال، تاریخ نمایش بالرین هنوز اعلام نشده است.

دیدگاهتان را بنویسید