10 تروریست تکفیری- صهیونیستی داعش دستگیر شدندبه گزارش گروه سیاسی ایسکانیوز، سربازان گمنام امام زمان (عج) ده تروریست تکفیری-صهیونیست داعش هستند که قصد دارند چندین عملیات تروریستی را در میان عزاداران حضرت اباعبدالله الحسین (ع) انجام دهند. دستگیر کردند.

وزارت اطلاعات در اطلاعیه ای اعلام کرد:

یا عرض تسلیت ایام مصیبت الهی و قبولی عزاداری و تسلیت به ملت محترم ایران اسلامی که سربازان گمنام امام زمان (عج) در سه روز گذشته ده تکفیری صهیونیستی را به شهادت رساندند. تروریست های داعش که قصد انجام چندین عملیات تروریستی را داشتند در جمع عزاداران حضرت اباعبدالله الحسین علیه السلام دستگیر شدند.

رژیم جنایتکار صهیونیستی که پس از ناکامی بزرگ هفته گذشته در انفجار مرکز حساس کشور توسط تروریست های تجزیه طلب موسوم به کومله، تلاش کرد این شکست سنگین را تحت الشعاع قرار داده و روحیه حامیان خود را بازگرداند، این بار سعی کرد از تکفیری-داعش استفاده کند. البسه برای عملیات تروریستی. اقدام در مجالس عزاداری حضرت امام حسین (علیه السلام). با آموزش پیشاپیش مجاهدین گمنام توسط وزارت اطلاعات و رصد مزدوران ترکیه و عراق، تروریست‌های تکفیری را در دو منطقه غرب و جنوب کشور دستگیر و تمامی تجهیزات انفجاری و ارتباطی آنها را به سلامت پیدا و ضبط کردند. دستگاه ها و سلاح ها همچنین بر اثر تیراندازی به تروریست ها در حین دستگیری، دو مرد دلاور گمنام مجروح شدند که انشاالله مشمول دعای عزاداران حسینی می شوند.

سربازان گمنام امام زمان (عجل الله تعالی فرجه الشریف) اعلام می دارند که با اقتدار، هوشمندی و با نثار جان و سلامتی از امنیت کشور و آرامش مردم ایران اسلامی محافظت می کنند. در عین حال از هیئت، تکایا و دیگر مجالس عزاداری و همه عزاداران حسینی می خواهند که همچون گذشته با هوشیاری کامل برای موفقیت همه مرزبانان و مرزبانان کشور و شکست دشمنان دعا کنند. ، برای گزارش هر مورد مشکوک به ستاد خبری وزارت اطلاعات (113) و یا نیروهای امنیتی و انتظامی حاضر در محل گزارش دهند.

همچنین به اشغالگران بیت المقدس شریف و مزدوران تکفیری-داعش و تجزیه طلبان تروریست اعلام می کنند که با پاسخ کوبنده قربانیان گمنام ملت بزرگ ایران اسلامی نیز برای عملیات نافرجام خود مواجه خواهند شد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید