2 انتشار اولیه احتمالی در ماه جولای


از ابتدای سال 1401 تاکنون 7 شرکت در عرضه اولیه عرضه و در بورس اوراق بهادار پذیرفته شده اند که از این میان 5 نماد در اختیار صندوق های سرمایه گذاری قرار می گیرد.

از ابتدای سال 1401 تاکنون 7 شرکت در بورس اوراق بهادار ثبت شده است که از این تعداد 5 نماد در اختیار صندوق های سرمایه گذاری و 3 نماد نیز بین سهامداران توزیع می شود.

نمادهای آسیاتک، ددانا، سابیک سهامداران حقیقی و نمادهای حقهر، فروسیل، فقیر، کایزد و تپسی در ابتدا مطرح شدند.

آخرین عرضه اولیه امسال نماد تپسی بود که روز سه شنبه 24 خردادماه انجام شد و این عرضه در حالی انجام شد که فقط سرمایه گذاران واجد شرایط می توانستند آن را خریداری کنند. منظور از سرمایه گذاران واجد شرایط، صندوق های سرمایه گذاری مشترک قراردادی و صندوق های سرمایه گذاری مشترک ثبت شده در سازمان بورس نیز می باشد. بر اساس اعلام صندوق های فرابورس، این عرضه در مدت 50 دقیقه پس از عرضه اولیه توسط صندوق ها خریداری شد، 58 میلیون و 600 هزار سهم به قیمت 938 تن معامله شد و در مجموع 47 صندوق این عرضه را خریداری کردند.

با توجه به اینکه شرکت های زیادی از جمله پتروشیمی الوند، پالایشگاه ستاره خلیج فارس، حمل و نقل ریلی رجا، پتروشیمی اروند، فروشگاه شهروند، هلدینگ ابریشم خوزستان، هلدینگ سلولزی، کارگزاری صبا تامین، صنایع تامین عمومی، خدمات ارتباطی رایتل، صنایع لاستیک با سرمایه گذاری، الیکس شیمی. پخش دارویی سرمایه گذاری با، پالایشگاه امام خمینی شازند در عرضه اولیه است، اما میثم فدایی، مدیرعامل فرابورس در رابطه با عرضه اولیه تیرماه 1401 گفت: شرکت های فولاد شاهرود و گلدیران برای عرضه در ایران عرضه خواهند شد. . باید دید این نمادها در ابتدا عرضه می شوند یا خیر.

نماد فرود را درج کنید

شرکت فولاد شاهرود با نماد لندینگ در تاریخ 18 مرداد 1400 به عنوان دویست و پنجاه و سومین نماد تجاری در دومین بازار فرابورس ایران درج شد.

لازم به ذکر است این شرکت در تاریخ 25 مرداد 1400 با کد 2710 و شماره 11870 در سازمان بورس اوراق بهادار به ثبت رسیده است. تولید فلزات اساسی، آهن و فولاد.

مشخصات شرکت 270 میلیارد فولاد آماده تحویل اولیه 10 درصد

شرکت فولاد شاهرود پس از احراز تمامی شرایط پذیرش در تاریخ 17 مردادماه با نماد فرود در گروه فلزات اساسی، به عنوان صد و پنجاهمین شرکت دومین بازار فرابورس شرکت در عرضه اولیه سهام عرضه شد. 10 درصد سهام. همچنین ظرف مدت سه ماه 5 درصد دیگر تعهد تحویل از سهامدار عمده دریافت شد.

ارائه شرکت

شرکت فولاد شاهرود در سال 1359 به عنوان شرکت سهامی خاص تاسیس و در اداره ثبت و مالکیت صنعتی شاهرود به ثبت رسیده است. در حال حاضر این شرکت یکی از زیرمجموعه های شرکت آهن و فولاد غدیر ایرانیان و آخرین واحد تجاری سرمایه گذاری غدیر می باشد و محل کارخانه در 12 کیلومتری جاده شاهرود – دامغان قرار دارد.

این کارخانه با ظرفیت 200000 تن یراق آلات طبق پروانه بهره برداری در تاریخ 16 بهمن 95 به بهره برداری رسید.این کارخانه ذوب به عنوان پروژه ذوب در سه مرحله و با ظرفیت سالانه 100000 تن در مرحله تیرماه راه اندازی شد. 3, 1992. فاز اول پروژه 100000 تنی ذوب در پایان سال 96 انجام شد و در سال 1997 عملاً به طور کامل به بهره برداری رسید.

این شرکت برای تنوع بخشیدن به سبد سودآوری خود در شرکت نوظهور معدن شاهرود که انواع کاغذهای سنگ آهک را از مواد معدنی سنگ آهک تولید می کند، سرمایه گذاری کرده است.

فعالیت

موضوع فعالیت شرکت شامل طراحی می باشد. تولید و تولید انواع محصولات فلزی; غیر فلزی و فولادی، انجام خدمات فلزی (تشکیل انواع ورق های فولادی و سایر پروفیل ها)، طراحی. ساخت و راه اندازی کارخانجات صنعتی و بهره برداری از آنها، تولید قطعات و ماشین آلات و تهیه و تولید انواع فرآورده های شیمیایی. مواد معدنی؛ مواد آلی و فلزی و اولیه مورد نیاز کارخانجات فوق و ….

نماد گلدیرا را قرار دهید

شرکت صنایع گلدیران با نماد گلدیرا پس از احراز کلیه شرایط پذیرش، از 20 مرداد ماه 1400 به عنوان دویست و پنجاه و هفتمین نماد معاملاتی در فهرست نرخ ارزهای فرابورسی ایران قرار گرفت. شرکت صنایع گلدیران در تاریخ 30 مهر 1392 تصویب شد.این شرکت با نماد تجاری گلدیرا در گروه ماشین آلات و تجهیزات از گروه لوازم خانگی قرار دارد.

ارائه شرکت

شرکت صنایع گلدیران در تاریخ 4 آذر 1363 به عنوان شرکت سهامی خاص تاسیس و در اداره ثبت و مالکیت صنعتی تهران به ثبت رسیده و از 12 اردیبهشت 1364 شروع به فعالیت نموده و عمده فعالیت این شرکت تولید لوازم خانگی و لوازم خانگی می باشد. تلویزیون ها

مرکز اصلی این شرکت در تهران است و کارخانه‌ها در استان‌های کرمان، سیرجان، منطقه ویژه اقتصادی و قزوین، روبروی نیروگاه شهید رجایی، شهری صنعتی در دریای خزر واقع شده‌اند.

فعالیت

موضوع فعالیت این شرکت شامل ایجاد و راه اندازی مجموعه ای از کارخانه های تهیه و تولید کولر گازی و لوازم خانگی و تجهیزات سمعی و بصری اعم از جاروبرقی، مایکروفر، تلویزیون، ماشین لباسشویی می باشد.

– تولید و توزیع قطعات و لوازم یدکی مورد نیاز جهت اخذ نمایندگی فروش و توزیع محصولات مشابه از شرکت ها و موسسات داخلی و خارجی.

– تامین نمایندگی فروش محصولات یک شرکت تلویزیونی ویژه حقیقی و حقوقی

– صادرات محصولات و واردات انواع کالاهای تجاری مجاز به ویژه مصنوعات و کالاهای مشابه فعالیت های عمومی شرکت و یا تکمیل محصولات شرکت. به طور کلی انجام هر گونه فعالیتی که به طور مستقیم یا غیرمستقیم با شرکت از طریق سرمایه گذاری مستقیم یا مشارکت در ارتباط باشد، عملیات داخلی و خارجی ضروری است.

* نبض بازار سهام

دیدگاهتان را بنویسید