20 هزار ثبت نام برای خرید 1060 خودروی خارجی حراج شده تا به امروز


سخنگوی سازمان جمع آوری و فروش اموال کشور گفت: مزایده فوق العاده خودروهای خارجی به ارزش 2 هزار و 37 میلیارد تومان، 25 مهرماه با حضور نمایندگان…

20 هزار بتتر نام برای خرید 1060 اختیری کاری مزایده‌های تا امروز20 هزار بتتر نام برای خرید 1060 اختیری کاری مزایده‌های تا امروز

سخنگوی سازمان جمع آوری و فروش اموال کشور گفت: مزایده فوق العاده خودروهای خارجی به ارزش 2 میلیارد و 370 میلیون تومان 25 مهرماه با حضور نمایندگان سازمان های نظارتی رمزگشایی می شود.

صاحب خجتی سخنگوی سازمان بازیابی و فروش دارایی گفت: مزایده یک هزار و 62 دستگاه خودروی خارجی سپرده شده در گمرک از 16 مهرماه آغاز شده و متقاضیان می توانند برای اطلاع از جزئیات به سامانه تدارکات الکترونیکی دولت و یا خودروهای موجود در انبارها مراجعه کنند. این حراج از ملک بازدید کنید.

وی افزود: تا امروز بالغ بر 40 هزار بازدید از سایت سازمان جمع آوری و فروش اموال تملک شده و حدود 20 هزار ثبت جدید در سامانه تدارکات الکترونیکی دولت در رابطه با مناقصه فوق العاده 565 ثبت شده است.

خجتی جلسه رمزگشایی قیمت های مناقصه را 25 مهرماه با حضور نمایندگان سازمان های نظارتی برگزار کرد و گفت: زمان بازدید و ارائه پیشنهاد برای داوطلبان مناقصه خودروهای خارجی از 21 مهرماه تا ساعت 24 پنجشنبه تمدید شد. 14 اکتبر.

سخنگوی سازمان جمع آوری و فروش اموال تملکی تصریح کرد: اسامی برندگان با حضور نهادهای نظارتی و بازرسی اعلام می شود.

وی با بیان اینکه عمده خودروهای خارجی در بوشهر هستند، گفت: خودروهای ۹ استان از جمله بوشهر، خوزستان، مازندران، هرمزگان، تهران، گیلان، قم، آذربایجان شرقی و فارس در انبارهای این سازمان هستند که می توان به حضوری بازدید کردند.

خجتی افزود: بر اساس مصوبه هیات وزیران در سال ۹۷ واردات خودرو ممنوع شد. در همین سال بیش از 6 هزار و 816 دستگاه خودروی سواری به دلیل شکایت گمرک مبنی بر جعل ثبت سفارش در بنادر و گمرکات کشور مجاز به ترخیص نبودند.

سخنگوی سازمان املاک و مستغلات گفت: در مجموع 5754 خودرو بر اساس تحقیقات قضایی ترخیص و 1622 خودرو تحت تعقیب قضایی قرار گرفتند و اکنون با تاکید دولت سیزدهم بر کاهش تاخیر کالا و سرعت در تعیین و آنچه به کالا مربوط می شود، حراج این تعداد خودرو منتشر می شود.

وی از شرکت کنندگان درخواست کرد: برای شرکت در مزایده لازم است پیشنهاد قیمت خود را پس از ثبت نام و دریافت ژتون (گواهی امضا) ارسال کنند تا زمانی که پس از انجام یک اقدام به سامانه حراج وارد سامانه حراج شده و نقش مزایده دار ملک را انتخاب کنند. سپرده.

سخنگوی سازمان فروش املاک گفت: علاقمندان جهت شرکت در این مزایده و کسب اطلاعات بیشتر با سامانه تدارکات الکترونیکی دولت تماس حاصل فرمایند.

دیدگاهتان را بنویسید