444 میلیون دلار BNB توسط بایننس سوزانده شد!


در آخرین رویداد رایت خودکار ارزهای دیجیتال، 444 میلیون دلار از BNB توسط صرافی بایننس سوزانده شد. این مبلغ شامل حدود 2 میلیون توکن بایننس است.

قیمت روز گوشی در بازار ایران

پس از اجرای عملیات سوزاندن توکن بومی در صرافی بایننس، تعداد کل توکن های BNB در گردش به 161,337,261.09 رسید. با وجود سوخت توکن، BNB همچنان در روند نزولی قرار دارد و هدف بعدی آن ۱۷۵ دلار است.

بیشتر بخوانید: بایننس کوین در سال 2022

بایننس 444 میلیون دلار در BNB می سوزاند

زنجیره هوشمند بایننس چین (BSC) در آخرین رویداد سه ماهه خود رایت توکن خودکار حدود 444 میلیون دلار از BNB را از گردش خارج کرد. تعداد توکن های BNB در گردش پس از این عملیات به میزان قابل توجهی کاهش یافت.

444 میلیون دلار BNB توسط بایننس سوزانده شد!

بلاک چین بایننس روز چهارشنبه 1,959,595.29 توکن BNB به ارزش 444 میلیون دلار را سوزاند. کل مقدار سوزانده شده 1.2٪ از سرمایه در گردش BNB است. بایننس تا به امروز بیش از 38683447 توکن BNB را سوزانده است. هدف اصلی صرافی بایننس کاهش 50 درصدی عرضه کل BNB است.

رویداد رایت BNB بیستمین رویداد سوزاندن توکن زنجیره BNB از زمان راه اندازی شبکه در اواخر سال 2017 است. همچنین این رویداد سومین عملیات سوزاندن توکن در محله چین هوشمند است. تعداد توکن های سوزانده شده بر اساس قیمت BNB و تعداد بلاک های ایجاد شده توسط زنجیره BNB در سه ماهه آخر محاسبه می شود. زنجیره BNB همچنین به سوزاندن برخی از هزینه های گاز ادامه می دهد.

کاهش ارزش بازار BNB

علیرغم سوزاندن موفقیت آمیز 444 میلیون دلار در BNB، این توکن در چند ساعت گذشته بیش از 4.5 درصد از ارزش خود را از دست داده است. همانطور که در نمودار مشاهده می شود، BNB از یک مثلث صعودی تشکیل شده در نمودار چهار ساعته خود خارج شده است. الگوی ادامه نزولی نشان می دهد که BNB به روند نزولی خود ادامه می دهد.

444 میلیون دلار BNB توسط بایننس سوزانده شد!

ارتفاع محور Y مثلث که از نقطه شکست به پایین گرفته شده است، تصحیح تقریباً 24 درصدی را برای BNB پیش بینی می کند. فشار فروش اضافی می تواند روند نزولی را تقویت کند و به طور بالقوه قیمت BNB را به سطح 175 دلار برساند.

قیمت BNB باید به 235 دلار برسد تا دید نزولی از بازار از بین برود. اگر کندل روزانه بالاتر از سطح 235 دلار بسته شود، مقاومت بحرانی بعدی حدود 247 دلار خواهد بود. اگر این سطح نیز شکسته شود و یک شمع چهار ساعته بالای آن بسته شود، احتمال اینکه قیمت توکن بومی بایننس به 300 دلار برسد افزایش می یابد.

بیشتر بخوانید:

نظر شما در مورد سوزاندن 444 میلیون دلاری بایننس در BNB چیست؟ لطفا نظرات خود را در قسمت نظرات بنویسید تکراری آن را به اشتراک بگذارید

منبع: cryptobriefing

دیدگاهتان را بنویسید