7 روز تجربه رایگان PlayStation Plus Extra و Premium


سونی به کاربران این امکان را داده است که سرویس پلی استیشن پلاس را به مدت ۷ روز به صورت رایگان امتحان کنند که شامل رده های PS Plus Extra و PS Plus Premium می شود.

سونی اکنون به کاربران این فرصت را می دهد تا قبل از خرید حق اشتراک سرویس جدید پلی استیشن پلاس در سطوح اضافی و ممتاز، این سرویس را به مدت یک هفته به صورت رایگان امتحان کنند. منبع این خبر اشاره کرد که مشخص نیست این ویژگی اخیراً به سرویس اشتراک سونی اضافه شده است یا قبلاً دیده نشده است. با این حال، صفحه رسمی پلی استیشن پلاس سونی این موضوع را تایید می کند. به نظر می رسد که این ویژگی در حال حاضر فقط برای کاربران اروپایی PS Plus در دسترس است.

گزینه های سرویس پلی استیشن پلاس

همانطور که گفته شد دوره رایگان پلی استیشن پلاس شامل سطوح Extra و Premium این سرویس بوده و شامل تمامی حالت های یک ماهه، سه ماهه و ۱۲ ماهه می باشد. باید توجه داشته باشید که مانند اکثر اپلیکیشن ها و سرویس هایی که این گزینه را در اختیار کاربران قرار می دهند، در صورت درخواست برای دوره رایگان پلی استیشن پلاس، با رسیدن به پایان هفته روزه داری، هزینه اشتراک عادی سرویس از حساب شما کسر می شود.

بنابراین، در صورت عدم تمایل به پرداخت این هزینه، باید قبل از پایان دوره رایگان، اشتراک را لغو کنید. هفت روز تجربه رایگان PlayStation Plus Extra و Premium شاید در نگاه اول زمان زیادی به نظر نرسد، اما برای کسانی که ترجیح می دهند قبل از پرداخت هزینه اشتراک، خدمات اشتراک سونی را تجربه کنند، فرصت خوبی است.

شما در مورد آن چه فکر میکنید؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید