Alice Is Missing ساخت فیلم RPG توسط پارامونت


پارامونت از فیلمبرداری اقتباسی سینمایی از آلیس گم شده خبر داد.

حق چاپ پارامونت Immersive و RPG استودیو سرگرمی شکارچیان به نام آلیس گم شده است برای نوشتن و کارگردانی یک پروژه اقتباسی جدید استفاده می شود بکا گلیسون انجام میدهم؛ شخصی که این سریال را نوشته و تولید کرده است تابستانی که زیبا شدم. اسپنسر استارک، طراح این بازی نیز برای نگارش این اثر با گلیسون همکاری خواهد کرد. Hunters Studio، بازی های رومیزی و RPG محبوب محبوب The Altered Carbon RPG، Kids on Bikes and Icarus، و Outbreak: Undead وجود دارد.

Alice Is Missing یک بازی نقش آفرینی بی صدا به سبک همه جانبه است که معمولاً از طریق پیامک انجام می شود. داستان این بازی در مورد ناپدید شدن دختر نوجوانی به نام آلیس بریاروود دانش آموز دبیرستانی در شهر کوچک سایلنت فالز می باشد. در داستان زندگی آلیس، بازیکنان نقش شخصیت های مختلفی مانند برادر آلیس و شخصی که مخفیانه به او علاقه مند است را بر عهده می گیرند. در واقع، بازیکنان می خواهند راز ناپدید شدن او را کشف کنند.

Alice Is Missing RPG

این بازی دو سال پیش پس از یک کمپین موفق Kickstarter معرفی شد. جدای از جوایزی مانند جایزه Annie برای بازی سال، Alice Is Missing طرفداران جوان بسیاری را به خود جلب کرده است. تا جایی که طرفداران این اثر مدام آثار هنری خود را در رابطه با این بازی منتشر می کنند.

در نهایت نظرات خود را در مورد آخرین اخبار سینما و تلویزیون با زومجی و سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید